Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

driclor

anjelicek

a preco drasticky? co je aj iny pripravok v lekarni, npr. excipial deo forte tak tiez vraj stipe. je to sice neprijmen,ale drasticke nie

malinka

Mne sa to zda dost drasticke, takze to nebudem pouzivat, ale predsa len-ten Driclor je prasok, sprej, krem, gel alebo co?

anjelicek

presne,aj som si ho sice dala len tretikrat ale dnes uz radsje nie.prvy den bolo vsetko ok,druhy to svrbelo a treti som mylslea ze to uz nevydrzim.starsne neprijemne to svrbelo.cez dne ma nesvrbi akurat mam len dost suchu kozu,tak si to neviem rpedstavit ako to bude ked ho budme pouzivat asi rok.

auu

ja pouzivam driclor necely rok, ale pali ma to jak .....je to neznesitelne palenie, stale sa musim skrabat, a mam cervene okolo podpazusia. neviem cim to bude. Pouzivala som ho podla navodu, ale o ziadnej takejto boleti tam nepisu..... 8-{{{{{{{

anjelicek

ahojte,tak driclor pouzivam uz druhy den.po prvom pouziti som sa menej potila ale dnes ma to starsne svrbi a uz mam chut to umyt,no musim to vydrzat.co s atyk atyhc nasledkov.tak skusial som sem pisat do poradte a odpisali mi ze nesposobuje problemy

bedna

aha..ty droclor milujes???no aj ja ,ale bojim sa nasledkov,lebo obsahuje hlinik,uzatvara v podpazusi potne zlazy a vylucovanie potu je dolezite..odplavuju sa tym skodlive latky z tela...nikto sa poti menej,niekto viac a tam patrime aj my...tak ja si myslim,ze dlhodobe pouzivanie moze mat potom nasledky ...v nskorsom veku...napr.rak.prsnika....

lilianka

ja mouzivam driclor pravidelne.uz mam tretie balenie. moze to nejako uskodit mojmu zdraviu?zatial som nic nespozorovala

bedna

aj ja pouzivam dticlor od minuleho leta,postupovala som podla letaku...7 dni kazdy vecer aj ked bol vysledok uz o 2 dni,potom som si ho davala len podla potreby aj v zime..ked som vedela ze si obleciem nieco pekne,ale nesave,alebo umele..(pre krasu sa trpi..)no a robim to tak do dnes,ale urcite by som ho nepouzivala casto,este stale mam prve balenie...aj mna to zo zaciatku pichalo,palilo...teraz to uz nemam,len obcas,ak sa oholim - zabudnem a nanesiem driclor do 24 hodin,alebo ak mam porezanu kozu v podpazusi..stanesa..

polienka

Ja som asi alergicka na Driclor :( Asi po 6ty krat ked som si dala driclor, tak som myslela ze to nevydrzim, strasne ma to palilo, stipalo a pichalo az do placu .. nevydrzala som to a asi po hodine zmyla.no na dalsi den som to stale citila a bolelo ma v podpazusi. teraz uz v pohode. v letaciku pisu ze moze byt prechodne precitlivenie. myslm ze mi to uz aj stihlo zabrat lebo som sa nespotila, ale neviem ci pokracovat a celu noc nespat. AKO TO ZNASATE VY???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.