Problémy s pleťou!

Príspevok v téme: Problémy s pleťou!
Aduška6541

Prosím Vás pomôžte čo by mi pomohlo na pleť. Mám akné len v oblasti okolo úst a na brade ale na lícach sa mi robia červené fliačky a na čele tiež. Čelo sa mi strašne mastnie a navyše po celej tvári mám akokeby také bodky (možno čierne bodky). Prosím pomôžte :( som už zúfalá.

darinkaa

Mne pomohol konopný krém. Je fakt super. Určite neodporúčam prírodné oleje. Možno sú dobré na normálnu pleť, ale na mastnú určite nie.

jhches

zajdi za koznou. mne velmi pomohol skinoren krem. skus pouzivat micelarnu vodu na odlicovanie a nepouzivaj alkoholove vody

Marul78

naozja to moze byt alergicka reakcia na kozmeticke vyrobky.Mala som podobny problem,preto som presla na pouzivanie prirodnej kozmetiky.Mne sa osvedcili vyrobky od firmy Bione

alexisa

Mne sa problemy s pletou upravili, ako som zacala pouzivat prirodnu kozmetiku, odporucam ti najmä levandulovu vodu a aknegel a kokosovy peeling, vsetko najdes na tejto stranke:
-odkaz odstránený-

Aduška6541

dyjka: ďakujem krásne :) určite jej napíšem. Ako sa volá ten prípravok? Keď už nič nepomáha musím skúsiť niečo iné.

beautician: no kožná lekárka mi nevedela pomôcť a všetko čo mi predpísala nepomohla a niečo ešte zhoršilo tak už nechcem chodiť k nej.

dyjka

Ahoj aduška, s akné som mala dlhé roky problem aj ja...chodila som takmer každý druhý týžden ku kozmetičke, snažila sa mi hlbkovo vyčistiť pleť no ani to mi veľmi nepomahalo...pleť som mala mastnú, každe 4 hodiny som si menila make up kedže som sa leskla akoby som mala na tvari olej... hľadala som všetko možne od kozmetiky bioderma až cez pripravky od kožnej lekarky...nezaberalo...potom som sa stretla s jedným prípravkom na prírodnej báze, ktorý čistý a detoxikuje organizmus ... po vypití 2 fľaše sa mi stav zlepšil tak som v kúre pokračovala a teraz sa teším skvelým výsledkom...nehovoriac o tom, že mi to pomohlo aj zvnútra...prečistil sa mi kapilárny systém a naštartoval metabolizmus o odkyslení nehovoriac...ak chceš napíš mail na moje.zdravie.AV@gmail.com ta pani pomohla aj mne...cez mail s tebou všetko prediskutuje...držím palce ...

beautician

moze to byt precitlivena plet na kozmeticke pripravky ,niektore na akne su velmi agresivne a mozu podrazdit plet ktora sa prejavi zacervenanim a rozsirenymi cievkami,je dobre plet prekonzultovat s odborníkom kozmetickou alebo koznym lekarom.Velmi efektivna je liecba
svetlom tzv LED terapia.pozrite dermarevolta