Čo by mohlo byť účinnou samovraždou

Matej

annemary písal som, že potrebujeme tvoje kontaktné údaje a tie sme od teba nedostali..

Ak chceš teda pomoc tak nám ich pošli na adresu čo som uviedol..

Ďakujem

LadyOpium

suhlasim so sewie...ja ked som pojedla tie lieky som sice odmietla liecbu ale ked som si mesiac na to podrezala zily uz som sa pomoci nebranila a este som im aj povedala nech ma zoberu rovno na psychinu a mesiac na to prezivam najkrajsie obdobie:)

dufam, ze mi to vydrzi co najdlhsie... tymto by som sa chcela podakovat aj tomuto foru...

annemary, naozaj by som ti odporucala ist sa liecit...samovrazda nic nevyriesi len tu nechas ludi ktori ta budu oplakavat a budes si na druhom svete trieskat hlavu aka si bola sprosta

marek50

A vobec; co ta k tomu vlastne dohnalo? Nemas ziadnu rodinu; ktora by tym trpela..?? Administrator jej vysiel v ustrety a ona sa ani nepodakovala. Len sa tu vyhraza a chce aby ju kazdy lutoval. Takych ludi nelutujem.sorry

marek50

No mna len ten jej egoizmus vytaca. Skocit pod vlak a nemysliet na dosledky..hlavne ze jej uz bude dobre. Kto nema v dnednej dobe depky ze? Ale treba mysliet aj na tych; ktori tu potom ostanu....!!!!

sewie

A ti ludia co tu skutocne davate navody na samovrazdu ste pekni hajzli! si vazne neuvedomujete ze vase slova mozu byt tym poslednym co ju skutocne dozenie k tomu zufalemu cinu?!ci vam to bude vlastne jedno ,hm?! nepoznate ju co vas to serie ze ano?! vecer vypnete pocitac a s kludnym svedomim si lahnete spat...velke gulove! vina bude na vas!!!!!!

sewie

annemary,

neviem preco ale mam strasnu chut ti dat facku! ty si nechces pomoct, vyhovaras sa ze ti nikto nepomoze ale pomoct si musis chciet hlavne ty sama! od teba to zacina!moze na tebe makat milion psychiatrov ale dokial sa ty nebudes snazit tak sa mozu aj pokrajat a bude z toho ...
zit podla mna chces, na co by si inak pisala na forum o zdravi-podvedome pytas pomoc ale ked sa ti ponuka tak si stale vravis svoje a odmietas...administrator ti pisal aby si ich kontaktovala, ze sa ti dostane pomoci-preco to nevyuzit?! co tym stratis?! nic! mozes len ziskat! co ty vies, mozno vdaka tomuto foru konecne najdes odbornu pomoc ktora ti skutocne pomoze!

redka

"keby som prezila budem robit vsetko preto aby som sa dorazila akoniec"

to len v tom pripade ze este budes normalne premyslat a ze sa budes moct hybat... pred rokmi na inom fore sa jedna holka pokusila o samovrazdu... myslim ze po niekolky krat... ale tentokrat jej to takmer vyslo.... az na to ze odvtedy je uz roky v bdelej kome... prekladaju ju z miesta na miesto.... to je zivot... a nemoze to "dokonat" lebo nevie ovladat svoje konanie,,, ani myslenie... len "cumi do blba"