Čo by mohlo byť účinnou samovraždou

Meretseger

Ja som si predávkovaním "vyslúžila" tiež trojdňový umelý spánok a dobreže som neskončila do konca života v pr..li. A vynieslo mi to epilepsiu, ktorá mi teraz komplikuje život, lebo stále nie je dobre kompenzovaná. Takže to naozaj nestojí zato, howgh.

LadyOpium

lebo som pozrala smrtelnu davku liekov tak ma museli dat do umeleho spanku a spravit mi komplet vymnu krvi dokonca dvakrat trvalo to dva dni a potom ma prebrali...musim drzat dietu dozivotne aj na pecen aj na oblicky kazde dva tyzdne na odbery krvi koli kontrole, kvanta vitaminiv a preparatov kadejakych a musim si pichat injekcie do svalu 5x denne nestoji ti to zato

Matej

annemary to nestačí..

Na základe uvedeného si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie Vašich kontaktných údajov administrátorovi tohto diskusného fóra na adresu info@zdravie.sk , aby sme Vám mohli sprostredkovať poskytnutie odbornej pomoci.

Potrebujeme kontaktné údaje..

MultiLevel

Preboha, len sa nechod hodit pod ten vlak, zas budu mat meskanie :D
Myslis, ze samovrazda je jediny sposob ako sa zbavit toho, co ta trapi? Vratis sa na zem v inom tele, v inej podobe a odserinkas si to tu znovu....Dories co musis doriesit, samovrazda nie je vychodisko.

ro

len tak som tu nakukla, a aj to lutujem, ze som citala par vasich prispevkov.. Ludia ja viem, ze to v zivote nie je jednoduche, ja som si tiez vselicim presla a preskakala..ale preboha, vziat si zivot?? Viete, co by ini dali za to,aby mohli zit?? S uvedomte preboha.. Podla mna je tu vzdy nejake riesenie, moznost liecby. Vazte si zivota, pokial ho mate, a nesnazte sa tu s tym skoncit. Ani neviete, ake mate stastie, ze zijete..

Bebeb

Poviem ti k tomu len jedno.
Poznám dievča (25r) ktoré skočilo to šiesteho poschodia a predtým než skočila pojedla nejaký mix random liekov ktoré našla doma. Prežila to a zostala ochrnutá od pása dole, musí chodiť na dialýzu lebo si odpálila tými liekmi obličky a má aj nejaké poškodenie mozgu. Teraz to ľutuje a utápa sa este vo väčších depresiách lebo si s prepáčením nevie pomaly sama ani utrieť riť. Človek by povedal že pádom na betónový chodník zo šiesteho poschodia paneláku a zjedením toľkých liekov nemôže prežiť.
Tým som chcela povedať, že moze sa stať že dopadneš podobne a potom budeš ľutovať to rozhodnutie no už to nebudeš vedieť vrátiť späť a doživotné následky budeš musieť znášať každý deň.
Aj ja som na tom psychicky dosť blbo. Mám diagnózy s ktorými sa neviem vyrovnať a bojujem s nimi každý deň. A to mám "len" 19. Aj ja som nad tým už veľakrát premýšľala. Porobila som veľa hlúpostí...No dopadnúť tak ako to dievča nechcem. A vieš ako sa vraví, zákon schválnosti je sviňa.

NinaBob

Fakt to nerob lebo ti môžu ostať doživotné následky a vtedy budeš trpieť ešte viac ako keby si spáchala samovraždu. Ver, že samovražda nie je riešenie. Ja som tiež mala obdobie, keď som vkuse myslela na samovraždu a posledné 2-3 roky som si toho prežila až až, ale verím, že Boh má s každým človekom na tejto zemi svoj zámer. Tak sa nevzdávaj! Máš niekoho z rodiny alebo s priateľom komu by si sa mohla zdôveriť? Alebo čo ťa doviedlo k samovražedným myšlienkam? Možno by som ti vedela aspoň trošku pomôcť