Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastná pleť, časté vyrážky

Príspevok v téme: Mastná pleť, časté vyrážky
m1234

ahojte, chcela by som sa opýtať na radu... od puberty mam problem s pletou, mam ju citlivu, mastnejsiu a robia sa mi vyrazky a cierne bodky... nikdy to nebolo nic desne a velmi esteticky vadiace... akurat to pretrva a nechce prestat... prestala som pouzivat akykolvek make up lebo tym to bolo len horsie a kazde rano a vecer si cistim plet vodou od biodermy. skusala som uz aj pripravky na akne, rozne kremy, ale kazdy z nich mi po case spravil bolestive podrazdene flaky na pleti. kozna ma odplakovala ze to nie je nic strasne a dala mi nejaky neucinny krem. som vyrovnana a spokojna so svojim telom aj tvarou, sportujem, snazim sa zit zdravo..ale toto ma vytaca... :) nemate niektora tiez takyto problem a skusenost? aspon s tym co vam pomohlo a co naopak nie :)dakujem

Daduska13213

ahoj ak ti môžem poradiť tak najprv si vyrieš problémy s pleťou a nezakrývaj to make-upom to bude ešte horšie. V tomto článku nájdeš nejaké návody ktoré by ti mali pomôcť -odkaz odstránený- =)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mastná pleť, časté vyrážky - Fórum - ZDRAVIE.sk