Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodoba bolesť žaludka

Príspevok v téme: Dlhodoba bolesť žaludka
Nikolalalaaa

Už asi mesiac s prestávkami ma bolí žalúdok hlavne na večer, najprv som to pripisovala nervom z maturity ale už mam po. Hocičo zjem alebo len vypijem vodu hned sa mi grga a mam akokeby ťažký žalúdok, večer mi je aj na vracanie ale nevracam, len to grganie aj ráno na prazdny žaludok. Čo to môže byť? čo pomôže na travenie? ďakujem za každy tip, bola by som najradšej keby na to pomohli nejake prirodne liečivá ako chemia.

RNG

Plyny sa mozu v zaludku vytvarat len pri nedostatku kyselin. Inac dostatok kyselin vsetky mikroby zabije, ci uz kvasne co vytvaraju plyny, alebo hnilobne a ine, co vytvaraju toxicke latky a sposobuju zapaly zaludka a dalej aj znicenie dobrej probiotickej flory v crevach
Doplnok kyselin by to mal vyriesit. Pzri na betain HCl, pepsin HCl, l-Lysin HCl
Ak ti atb neznicili helikobakter, co sa stava az prilis casto, skus ho vyhubit koloidnou striebornou vodou, 4 x denne na prazdny zaludok stvrt deci(polka poldecaka)
Na vyhojenie zaludka pomaha pozut 2 tabletky DGL 15 minut pred kazdym jedlom. Tiez aloe vera.

|AnonyM|

potvrdzujem to čo písal matway... ja som mal alebo možno ešte stále mím helikobaktera, mne po liečbe HP ešte stále pretrvávaju tie príznaky.

matway

Ahoj, z toho mála, čo opisuješ sa mi javí iba jeden dôvod na tvoju bolesť a grganie, ,,Helicobakter pylori",vyšetrenie a liečba sú v tejto dobe na dosť vysokej úrovni. Infikovať si sa mohla po toalete, kde najväčšia pravdepodobnosť nákazy z človeka na človeka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodoba bolesť žaludka - Fórum - ZDRAVIE.sk