Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tmavé chĺpky

Príspevok v téme: Tmavé chĺpky
CHloe10

Ahojte baby. Už som zúfalá. V okolí pupku a pásik pod ním , mám tmavé chĺpky. Pred pár rokmi som si ich začala holiť. Viem, že som spravila chybu, ale nevedela som ako inak. Pre mňa je to dosť viditeľné aj tak. V lete sa hanbím vyzliecť do plaviek, a pred priateľom taktiež... Poraďte mi prosím, čím tie chĺpky zjemniť? Pomáha epilácia voskovými prúžkami? ďakujem.

beautician

Ahoj uplne najlepsie riesenie je odstránenie laserom 4 ,5 krat a mas po probleme.Vyberaj si vsak lasery ,ipl su slabe a na domace pouzitie uz vôbec nie uplne vyhodene peniaze skus dermarevoltu

Daduska13213

ahoj, vyskúšaj pásiky ale daj si pozor na červené fliačky lebo bruško je dosť citlivé. Ak máš tmavé chĺpky tak tam ti pomôže aj lasér alebo IPL =) -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tmavé chĺpky - Fórum - ZDRAVIE.sk