Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prechladnutý močový mechúr?

Príspevok v téme: Prechladnutý močový mechúr?
ano al. nie

Čaute. Trvá to už tretí deň... V pondelok som mala pri cikaní taký divný pocit. Celý deň som nebola smädná, ani hladná, bola mi zima..taká nijaká som bola. Včera som chodila strašne velakrát cikať a večer doma som si všimla 1-2 kvapky krvi v moči. Dnes nič, len trošku na WC papieri. Fakt je ale to, že ma brucho nebolí, ani nič iné, len niekedy pri cikaní je to dosť nepríjemné. Pijem bilinkové čaje, musím si kúpiť ešte urologický. Otázka je, mám čakať alebo radšej hneď k lekárke?

Liečiteľ Mil

Dobrý deň magdalenana,určite je 5 dní veľa.Skúste mladú mrkvičku nastrúhať s citrónovou šťavou a trochou medu.Ak to nezaberie,riešte to odborne.

magdalenana

V nemocnici bola pred mesiacom a vsetky vysledky mala dobre. Co sa tyka krvi a mocu vsetko dobre. magdalenana.

Maoam

ak nemoci: tak bud je vsetko v moc. mechuri a treba ju nutne vycievkovat (odobrat moc katetrom) - lebo je roztiahnuty na maximum, ALEBO ma problem s funkciou obliciek, to treba vysetrit bezodkladne!!!

ta 5-dnova zapcha, pri starsich pacientoch nic ojedinele, ale tam tiez treba nieco urobit, horsie je ale to nemocenie - chodte s nou na pohotovost este dnes

magdalenana

Dobry den chcem poradit. Staram sa o svokru ktora trpi alzhamerom a demenciou II.stupna . Odmieta chodit na malu potrebu. Ked ju posadim na wc vobec sa nevicika. Povie zeto nejde alebo kde to ma dat. Denne vypije 1 liter az 1,5 l. tekutin. Aj to jej musim dat nasilu, inac odmieta pit. Pije ovocne dzusy a bylinne caje. Aco sa tyka stolice nebola 5 den. Stravuje sa rovnako, zje vsetko. Predtym chodila 2 krat na velku. Na nic sa nestazuje ze by ju nieco bolelo. Dakujem za radu ktoru my poslete. Spozdravom magdalenana.

anina14

určite k lekárovi.ani nerozmyslaj ze to prechodis s cajikmi.vravim z vlastnej skusenosti. aj ekd sa to nahodou do zajtra zlepsi. chod nech ti skontroluje moc a krv

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prechladnutý močový mechúr? - Fórum - ZDRAVIE.sk