Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetovanie

Príspevok v téme: Tetovanie
Belle179

Ahojte :)
chcela by som si nechať spraviť tetovanie, no moja mama nesúhlasí (hoci mám už 19 tak si aj tak spravím po svojom) a vraví, že sa mám na škodlivosť opýtať odborníka. Toto tu je skoro odborník, tak sa pýtam :)
Takže chcela by som si dať tetovanie, ešte neviem či na nohu alebo na ruku, no problém je v tom, že študujem na VŠ učiteľstvo a všetci ma strašia, že s tetovaním ma nezamestnajú. Prinajhoršom by som si ale mohla po tých piatich rokoch V3 nechať tetovanie odstrániť. Lenže vraj to odstránenie je nejak škodlivé a poškodzuje to kožu atd. Preto, aby aj moja mama mala pokoj v duši a nevyhodila ma z bytu keď taká dôjdem, čo si myslíte o tetovaní, jeho odstránení a ich škodlivosti vy?
vďaka za názory :)

pauca

Ja mam tetovanie na nohe /3 cinske znaky/, kusok nad clenkom.
Vidno ho teda iba v lete.
Ak si rozhodnuta, ze chces tetovanie, vyberaj si obrazok-vzor taky, ktory ta charakterizuje alebo sa ti paci /dlhodobo/ a taktiez aj miesto kde je hrubsia koza pripadne sval.
Tetovanie nieje "nachvilu" ...
Ak to chces z frajeriny, tak si to este rozmysli ....

Prezyvka55

Naco si davas ked to potom das prec?
Na tetovanie ma byt clovek hrdy. Daj si na ruku, budes nosit koselu alebo kostym ako ucitelka a pohoda. Ja mam na oboch ramenach v robote nosim plast alebo ked idem na sluzobku tak som tam v saku, koseli tak co.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk