Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

Sejla

Inak tu sú aj muži: riasah.quora.com ale musím povedať že tie ženy sa mi páčia všetky, ale z chlapov ani jeden.. U nich mi tam chýba nejaká osobitosť.. Ale keď už by som si musela vybrať, tak angličan, Švajčiar, alebo Ír sú navačší sympoši:) a aj Izraelčan.

Sejla

Wreck, našla som ti to aj s fotkami: www.dailymail.co.uk ... Ono to dáva logiku, že sú také pekné, keď sa zmiešajú tie tváre dokopy, tak výsledok nebude mať žiadnu odchylku od normálu a zmažú sa aj nedokonalosti pleti. Mix rôznych tvárí je zákonite krásny, preto sú aj bratilčanky pekné, lebo su zmiešané z mnohých etnických pôvodov.

letitbe.

"ak by som urcitym ludom, tym ktorych sa to tyka, vzal ich vyzorove kvality, tak by som ich vlastne spriemeroval a fyzicka atraktivita by zrejme stratila na vyzname lebo by akoze neexistoval clovek ktory by bol povazovany za atratkivneho,"

je experimentalne dokazane, ze ludia povazuju za najatraktivnejsich tych ludi, ktorych vyzor je najpriemernejsi, ktori sa najmenej od neho odchyluju. idealny vyzor je prave priemer, ak by si vzal vsetky zeny alebo muzov na svete a spriemeroval ich vzhlad do jedneho vysledku, ziskal by si fyzicky velmi atraktivneho cloveka. zakladatel temy ma podpriemernu vysku a mozno aj nejake ostatne vyzorove rysy sa u neho odlisuju od priemeru a je objektivne vizualne nepritazlivy. a vizualna pritazlivost jednoducho je a vzdy bude absolutne primarny faktor ktorym sa posudzuje atraktivita partnera, vsetko ostatne je tomu podriadene. ak u cloveka, potencialneho partnera, chybaju urcite vyzorove kvality, tak jeho ostatne vlastnosti ludi uz ani nezaujimaju, nemaju potrebu sa nimi ani zaoberat.
a este raz vravim, ze zakladatel temy nie je nicim odlisny od ostatnych ludi po psychickej stranke a jeho vnimania. ak by si vzal ktorehokolvek cloveka ktory je teraz v tomto smere spokojny a zasadne mu ubral na fyzickej pritazlivosti cim by sa zasadne obmedzili a narusili jeho partnerske vztahy a nadvazovanie znamosti, tak jeho psychicky stav by sa zmenil na rovnaky ako u zadavatela temy. lenze ako sa hovori, hladny sytemu neveri...

sewie

prosim tak to skus...uz sme mu to pisali milion krat a on sa priklanal len k tym co mu hovorili ze je to cele na h... a ostatnym vycital ze ho nechapeme a vymyslame si hovadiny...a potom sa este "rozkrical" na dievcata ze ziadna s nim nechce rande...tak skus-snad budes mat vacsi uspech-dost by ma to potesilo:)

A-pesimista

ale pesimistovi treba pomoct a treba mu vysvetlit, ze lutovanim sa nic nedosiahne a uz duplom nie to co on sam chce, zmenu k lepsiemu. jedine ze by si tu pesimista robil z nas dobry den.

sewie

toto nema zmysel, pesimista uz viac krat dokazal ze nehlada pomoc ani riesenie ale ludi co ho budu utvrdzovat v jeho depresii...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit - Fórum - ZDRAVIE.sk