Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo je to za módu?

Príspevok v téme: Čo je to za módu?
Rasto25

Vsimol som si v posledne teple ale aj hladnejsie dni ze tie mlade zaby zo ZS a SS akosi divne zacali obliekat co za mojich skolskych cias nebolo vidiet. Co je to za kombinacie ze KRATASY a CIERNE alebo HNEDE SILONKY POD NIMI?
Ved to vyzera strasne zle. To kto im takuto kombinaciu navrhol? Odkial to tie zaby maju? Este ked cierne kratasy a cierne silonky ale rifl. a nato cierne? Alebo som vcera videl ze jedna mala cervene a druha zelene kratasy a cierne silonky. Normalne sme sa s kolegami smiali na nich. To ako vazne tie zabule oblecu uz hocico len aby putali? Bud kratasy na hole nohy alebo silonky so suknou ci satami ale kratasy k sillonkam? Ako sorac za tuto temu ale nedalo mi nenapisat a vyjadrit sa. Ja len ze to v meste ale aj inych miest ked cestujem to akosi rozsirilo a nosi to takmer kazda druha zaba ci uz zo ZS alebo zo SS. Mozte mi tu nadavat ze p***viny riesim ale to uz naozaj moda speje ku koncu? Niesom zakomplexovany niktos ale musel som to dostat von zo seba. Sorac ak som niekoho nas*al. Prajem pekny den a mozte mi k tomu napisat svoje nazory a vysvetlenie lebo ja "nemam" odvahu :D sa tych uchychotanych "dam" opytat ze odkial to maju. S pozdravom Rasto.

Maoam

Mer, ak ta Cosplay bavi, fajn, rob to, ak mas pri tom pozitivne pocity.
si vo veku, kedy sa este potrebujes vyblaznit, ale raz dojdes do bodu, kedy budes chciet byt uz iba Mer, bez obliekania sa do inych masiek a postav ;-)

Maoam

Mer, tak vidis, co som ti pisala v prispevkoch? 'innocent' - je to iste....

ja mam pocit, ze si seba samu este nezatratila, iba k sebe hladas cestu

musis pochopit, ze nie ty si na vine, ze ti posliapali tvoju nevinnost, vezmi si ju teda spät, patri tebe

Meretseger

Tak ja tam s devinou v ruke a ty mi povieš, že som citlivá a krehká :D Ale nie, začínam už chápať, ako to myslíš (jo! konečne!) a ešte raz, prepáč, že som na teba vo svojej téme tak vyskočila, nebola som v práve.
A ešte jedno foto, na ktoré mi povedali, že "She looks too innocent, Lara should have an angry look":
nd06.jxs.cz
Eh, a ešte k téme - na cosplayi je suppa i to, že tam na seba môžeš natiahnuť v princípe čokoľvek, len aby to spĺňalo kritériá pre tú-ktorú postavu, a ľudia ťa za to ešte obdivujú, takže: Neriešte silonky pod šortkami, robte cosplay!!! :D

Maoam

Mer, ak to vydrzis, o par rokov sama na to dojdes...si este mladucka, ale ked sa dozijes 30tky a PO nej, uvedomis si, ze je to v tebe to najcennejsie, co mas...a mozes z toho velmi profitovat.

Je to dar, ber to tak.

Akurat si mala smolu na ludi, ktori to zneuzili, mozno prave preto, ze si mala v sebe tu 'cistu dusu'. A velmi to z teba vyzarovalo, velmi to vidno, takito ludia sa väcsinou uz ako deti stavaju najskor obetami zneuzivania, poznam XY takych pripadov a vzdy slo o tento typ ludi.

Znamena to ale aj , ze si mala a mas nieco, co ONI nemali a nikdy mat nebudu.

Skus sa na to pozriet z tejto strany. Je to nieco vynimocne a tak si to uchovaj.

Maoam

Mer: z tej fotky (aj z tej druhej, ktoru som videla uz davno) je jasne vidiet, ze si velmi citliva a krehka a to je to , co ti dokolecka meliem - nepotlacaj to v sebe, je to na tebe totiz to najkrajsie...to, proti comu ty bojujes je fakt, ze to bolo 'zneuctene a posliapane', pritom vyzeras ako dievcatko, ktore potrebuje vela lasky a ochrany a aj po 30tke budes vyzerat velmi mlado a pekne

nepotlacaj to v sebe, comu sa mozes naucit a o co sa aj snazis je byt 'tough'...

ale nechod proti tomu, co mas v jadre, malo ludi je takych a byt v tomto svete s tymto vybavenim je sakra tazke, ale da sa to

na fore je viac takych ludi a su tu...

len tolko som chcela

skoda ta, skoda toho, co mas v sebe, neusliap to ale rozvijaj to

Meretseger

preMeretseger - Áno, to som ja osobne:)
Maoam - Ďakujem pekne, cením si to:)
A súhlasím s tebou, natiahnuť sa do o XY menších vecí a vyraziť tak do ulíc, to chce sakra odvahu! A okrem toho, môžete stretnúť aj horšie zjavy, než šortkovo-osilonkované žaby a rosničky:
itomat.com
:D

Maoam

este k tym silonkam a pancucham v kobmi so sortkami, to vobec nie je take zle...su ovela horsie unikaty na uliciach, hlavne ked sa niekto nasuka do o tri cisla mensich veci a Co.

nahodou, ked sa tie silonky a kratasy so zvyskom farebne, materialovo zladia, plus ma baba na to postavu, moze to vyzerat velmi pekne....nic proti tomu nemam, ajked to osobne nenosim

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo je to za módu? - Fórum - ZDRAVIE.sk