Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľa mačiatok

Príspevok v téme: Veľa mačiatok
Vela maciato

Mám jeden problém mam 2 dospel mačky obi dve porodili v ten istý deň na tom istom mieste len v inú hodinu jedna porodila 3 a druha 5 spolu ich je 8 a ked rátam aj tie dve veľké tak 10 teraz už majú mladé pár týždnou. Nechcem si všetky nechať ale neviem ako ich mám porozdávať už som sa aj pítala pár ľudí ale nikto zatiaľ nechcel čo mám robiť ??? (prepáčte za chyby):)

majka1234

daruj ich... najlepsie vsetky... nezodpovednemu cloveku macky do ruk nepatria... ked mavas kazdy rok problem kam macicky das, dospele macky daj sterilizovat a male nebudu... :)

emalea

daj to na portál -odkaz odstránený- a samozrejme ZADARMO!! my sme si pred týždňom takto adoptovali 2 mačiatka, škoda, že si nenapísala skôr, takú info musíš dať do obehu oveľa skôr, aj mesiac pred okotením...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľa mačiatok - Fórum - ZDRAVIE.sk