Môj pes má v stolici krv

Príspevok v téme: Môj pes má v stolici krv
Haša kvaša

Ahoj, chcela by som sa spýtať čo mám robiť ked mi psík kaká krv...Keď som čítala že to môže byť podráždené črevo tak mi bolo doplaču. Tiež som sa spýtala mojej dobrej susedky čo s tým robiť no ona ma rozplakala ešte viac.. Povedala že pes na to može vykrvácať a zomrieť
:( Poraďte mi prosím čo mám robiť :(

Deria

Pravdepodobne to budu giardie, to je druh parazitov, ktore napadaju crevo. Ked sa rozmnozia, rozozieraju crevnu stenu, preto ta krv. Je to nakazlive, vtedy treba vsade cistit hovienka, aby sa nenakazili aj druhi psi. Nasa fenka to tiez mala a druha to od nej chytila. Cize ak mas dvoch psov, musia brat lieky obaja. Giardie u psov nie su take necaste, preto tipujem na to. Daju sa vyliecit, v podstate nasim zabrali hned prve tabletky ale treba ist k vet hned, inac to moze fakt dopadnut zle. V ziadnom pripade nemozes s veterinarom cakat az do pondelka!Tak chod na pohotovost.

majka1234

plac nepomoze ani tebe ani psikovi, chod co najskor k vetovi a uvidis co povie po vysetreni zvierata... dufam, ze sa z toho dostane... :) susedka asi nie je moc chytry clovek, ked zo seba vydala takuto vetu, krv v stolici moze mat viac pricin, ako u ludi tak i u zvierat..hlavne to neodkladaj a chod s nim niekam