Stres a nervozita z ničoho

Príspevok v téme: Stres a nervozita z ničoho
perla123

Ahojte, prosím vás ako sa dá úspešne bojovať proti stresu a nervozite? Nechápem prečo to pociťujem každý deň a pritom ma nič nečaká, žiadna úloha, žiadna nejaká väčšia zodpovednosť a aj tak pociťujem stres a nervozitu, vôbec nie som uvoľnená. A to už nehovorím o tom, keď ma čakajú nejaké ťažšie úlohy, vtedy sa to zvýši až na nadpriemernú úroveň, čo je asi prirodzené. Potom napríklad aj keď niekde som a stretnem niekoho koho moc nemusím, tak mám problém prejsť okolo, lebo sa celá trasiem. Ja chcem byť sebavedomá, vyrovnaná a pokojná žena, ale neviem vôbec ako na to. Mám to začať riešiť tabletkami? Ďakujem

mnamka257

Ahoj, podľa mňa by ti pomohlo veľa tekutín v podobe čistej a minerálnej vody a dostatok pohybu. Rob šport, ktorý ťa baví a buď s ľuďmi, s ktorými sa cítiš uvoľnene. Držím palce! :)

Maoam

cau, moze ist o praobycajny deficit dolezitych mineralov, vitaminov a stop. prvkov, hoci len latentny

hlavne pri nedostatku magnezia (horcik), B-vitaminov (B1, B6 najmä), vapnika, draslika rychlo nastavaju tieto stavy

predtym, nez zajdes za psychiatrom, skus doplnat tieto latky

vyhybaj sa isty cas cukru, muke a Co., jedz aj vela zeleniny a VELA TEKUTIN - voda, caje, nesladene

chce to trpezlivost ale do par dni by si mala pocitit ulavu

ak nie, tak chod k lekarovi