Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby, holit, depilovat stehna?

Príspevok v téme: Baby, holit, depilovat stehna?
EEEEE

Ahojte, ako vidite konecne je krasne pocasie a tak vytahujem zo skrine kratasy, saty atd...no a k veci...na stehnach mam male chlpky avsak su tmavsie, trocha ich vidno..jednoducho vidno ked mam oholene nohy po kolena..kedze som bruneta..ja viem, ze zo slnka vyblednu, ale dovtedy sa mi cakat nechce...a vidim ked si niekto na net dava fotky uz tohtorocnych dovoleniek, ze ziadna nema chlpky na stehnach...

chcem sa spytat, holite si stehna alebo depilujete(ako)? alebo mate jemne chlpky blede ktore ani nevidno..alebo fakt si denno denne v takomto pocasi davate zalezat a stehna si oholite, vydepilujete?

odpovedam

tak ja ich mam ako ty - riedke, jemne, tmavsie, ale odstranujem pravidelne. ono to epilovanie to zaciatku prijemne nebolo, ale ja uz som roky navyknuta a necitim ziadnu bolest. a aj z casoveho hladiska je to pre mna lepsie. viem, ze ked si nohy dva tyzdne nevyepilujem, nebude to take strasne ako ked by som si ich dva tyzdne neholila.

EEEEE

no ja ich mam riedke aj jemne ..ale tmavsie keze som bruneta tak to vidno ze tam cosi je...a epilator mam ale raz som skusila a stacilo mi..nemam trpezlivost zvyknut si...a mala som raz voskom depilovane cele nohy to bolo ok..ale uz si to ani nepamatam, preto ma zaujima ci si zeny vlastne holia alebo depiluju nohy a ako casto..ze ci budem normalna :D to je dar ked tam niekto nema chlpky alebo len take neviditelne.

Agnes998

Ja si stehna neholim ale chlpy na nich nemam, ak mas, tak si kludne depiluj, kazda sme ina, niekto zarasta viac niekto menej

odpovedam

ja osobne mam uz asi 7 rokov epilator. staci mi ho pouzit raz do tyzdna, pripadne aj menej casto podla potreby, chlpky rastu menej huste a jemnejsie. toto mi najviac vyhovuje.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby, holit, depilovat stehna? - Fórum - ZDRAVIE.sk