Klamanie

Príspevok v téme: Klamanie
SOmarnieNavz

Od prvej chvile co sa poznam z partnerkou mi klame v malickostiach ale aj v dolezitych veciach,este aj v case ked sme este neboli vo vztahu oficialne,najhorsie natom bolo ze tie najhorsie klamstva co najviac boleli boli v spojitosti s inymi muzmi ci jej ex,ked som jej naznacil sluzne rozmumnou konverzaciou ze mi to vadi a mohla by s tym prestat slubila mi ze to spravi,ale opak bol pravdou stalo sa to poza moj chrbat,neoklamala ma raz ci dva razi ale no proste nespocetne vela krat,tu chybu si nenapravila do dnesnych dni ani po 2 a pol rocnom vztahu ,mozno obmedzila scasti niekedy bolo lepsie obdobie niekedy horsie ale neprestala s tym a odomna stale vyzaduje aby som jej bezhranicne 100 % veril a ked to nerobim ja som ten zly,hoci som od zaciatku vztahu nic co by bolo proti nej ci vztahu urobil,ona mi sla prva do emailou tajne(sliedila proste)namiesto toho aby sa ma uprimne nane spytala,to site s telefonom ,kutranie po veciach a pod.,stale vini zo zlych vztahou v nasom vztahu iba mna pretoze jej nedokazem verit,ale kto by veril cloveku ktory to nespocetne vela krat oklamal a vela krat to velmi bolelo az prilis velmi,jednoducho sa len chranim a tych prikladov by bolo ovela viac,ale nato tento prispevok nestaci a najhorsie je ze nic nikdy neriesi somnou,nezveruje sa mi a pod.,ide to riesit z mamou ci kamoskami alebo sesterkou co su vysoko neobjektivny ludia a za vsetko stale vini mna v nasom vztahu,ked jej posledne sesterka dohadzovala dakeho kamosa cez FB ja som bol ten zly lebo som iba nepochopil zart,len mne to proste neprislo ako smiesne a ked som mozno aj scasti nato reagoval neprimerane v tom vyzname ze nedoverujem priatelke do velkej mieri som ja z jej strany a rodiny zly,sebec,tyran,despota,ziarlivec blazon,nechapem srandu nedavam jej slobodu a som obvinovany zo vsetkeho mozneho,viac krat som sa s nou chcel rozist ale ma uprosila ze je chora trpi depresiou stredne tazskou asi ze sa zabije a bude to moja vina a pod...po posledneom incidente sme sa pohadali jej mama mi nadala a rozisli,myslim si ze aj ked je to tazke lebo ju mam rad bude to asi najlepsie.

Leon

Nájdi si zrelú slušnú ženu ktorá chce vážny vzťah a bude ti oporou.

Uteč od psychopatickej mrchy, ktorá ti spraví zo života peklo a možno aj niečo horšie. Nevadí ti že spí s inými a nevieš čije budú deti??? Asi si fakt blázon. Prečo si ešte s ňou? Pre občasný sex?

cccxxx

nerad to hovorim, ale utekaj kade lahsie .., vo vnutri sam vies, ze s touto osobou asi nie je nieco v poriadku a neviem, ci by si sa chcel s takouto osobou viazat na cely zivot a zaspavat s tym, ze ta prave niekde s niekym zrejme podvadza ..

ma zjavne psychopaticke sklony, to sa liecit neda a casom sa to bude len zhorsovat. s takymito osobami nie su zarty .., sorry ..

SOmarnieNavz

a este doplnim,od zaciatku odomna chce aby som jej veril bezhranicne,doveroval,bol uprimny a neklamal,nas vztah bay bol hlavne nastaveny iba v tom co vyhovuje hlavne jej a jej mame,toleroval ju,chapel jej chyby jej chorobu pomahal jej,lenze na oplatku som rovnake nedostal a nedostavam skor opak.