Pehy

cathy

Kenet to si pekne povedal.."tvar bez pieh je ako nebo bez hviezd", istotne si vsetkym s tymto "problemom" zdvihol naladu.
Ja som toho nazoru, ze pokial ich nie je tak vela, je to v pohode, ale ak su moc vyrazne, skoro ako znamienka a uplne vsade, tak to treba nejako eliminovat :-) nejakym tym citronikom, vyvarom z petrzlenovej vnate ako ste pisali a pocula som, ze bieliace ucinky ma aj nechtik lekarsky .-)
Nice day all cATHy

zuzu:)

ahojte mam tiez pehy ale mne uz nevadia zvykla som si:D xalanom sa zdaju pritazlive:)a pacia sa im.....ale ked je to fakt prehnane tak potom uz by som s tym nieco robila...:)

natasha

mojaa pehy su krasne, ja ich ma tiez , tiez som si snimi prezila svoje, som si raz kupila taky krem, ze odstrani pehy no jooo odstranil, som sa cela zlupala no som teda vyzerala. Ked sa to zahojilo pehy som mala naspat.Teraz poznam kopec chlanov a pozorujem ze pehy sa im straasne pacia. Pehy su teraz IN :)) tak sa netrap a prijmy seba samu taka aka si a prinajhorsom sak existuje maku up , ale najkrajsia je prirodzena plet

anežka

Ahojte všetky čo mate pehy ja ich mam tiež a je to hrôza. Skúšala som už všetko ale veľmi to nepomohlo.
Ale ked chcete skúste si uvariť petržlenové listy tak asi hodinku to varte a každý den si tým potierajte tvár.

tili

Ahoj superka. Chcem ti napisat len tolko, ze ja mam takisto pehy a kedysi som hladala vsetky mozne sposoby ako ich odstranit, no a dnes som na nich dokonca hrda a nemenila by som s nikym.

agina

Aj odvar z rumanceka vraj pomaha.Ja mam tiez pehatu tvar, ale tiez som sa s tym zmierila, v lete ich je viac a v zime pomenej.A uz som aj rok vydata.Holky vobec sa nebojt, stejne nie je dolezite, ci mate na tvari, ale v srdci.

raketka22

ak sa chces zbavit pieh tak si priprav citronovu stavu-cistu a kazdu chvilu co budes moct sa nou natieraj,tam kde mas tie pehy,casom to prejde.vyskusane na vlastnej kozi.bodka :)

mony

Ahoooj :D...hm...no ja mam tiez pehy na nose a trochen na lickach a mam z toho riadne mindraky..wobec ich necem mat ale su tam a snazim sa snimi zit...navyse pehy su vraj zlate a ludom sa pacia...ale jedna rada ty sama\sam ich musis mat rada bo tak ako ich vnimas ty tak ich bude vnimat aj tvoje okolie ak sa ti budu pacit a budes ich schvalne ukazovat budu sa pacit aj ostatnym ak nie aj oni ich budu vnimat negativne.a tak ich neries usmievaj sa na svet a on sa bude na teba.ak ich mas moc tmave daj si nan trochen make upu a bude to.vraj pomaha nejaky cajovnikovy olej ktori zakupis v lekarni no nepouzivaj ho na UV ziareni.pouzivaj ho radsej v zime a vraj nici mladu pokozku.potom este citron a pasta proste beliace ucinky.papkaj mrkvu alebo cviklu ryby proste to co ti doda pigmet a pouzivaj krem s najvyzsim ochrannym faktorom papa a good luck

lilliana

audrey a čo krycie,krémy, make up veď sú aj odtiene pre veľmi bledú pokožku.
Na to si ešte môžeš pridať červeň na líčka a je to O.K.