Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?

Príspevok v téme: Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?
Jarmilamila

mam takuto otazku lebo mam 34 a jedny som si kupila take co koncia tesne pod prdelkou a su tak priemerne volne ale viac priliehavejsie. Kolegyna ktora ma 27 mi vsak povedala ze som uz stara na ne a ze take kratasy uz v mojom veku nosit nemam lebo posobim hlupo. Pritom mam stihlu postavu, celulitidu len na zadku nie na stehnach a ani zadok ci stehna nemam silne. Ona aj druha kolegyna ktora ma zase 48 mi vsak stale tvrdia ze naco sa chcem v mojom veku hrat ze mi to uz nepasuje.
aky je vas pohlad na vec? Mozem si ich este v mojom veku dovolit ci uz nie? A ak nie tak preco? To len 18 rocne ich mozu nosit ci ako?

dodik

ahoj kludne to mozes nosit ak sa ti to paci a sedi ti to vobec sa nepozeraj na druhych ja mam priatelku ktora ma47rokov a ked si nieco take zoberie tak jej postavu mozu zavidiet aj dvatsat rocne dievcata v dnesnej dobe vek ide bokom ason podla mna.

lolola

Danys zvykaj si, to je tu bezne, ze sa niektore viac zarozpravaju ako je zdrave. A lulu je tu uz znama firma v diskusiach, vsak lulu? My stari ju tu pozname ze zvykne vela pisat k niektorym temam. To je taka typicka ukecana baba. Ta mozno ani svojho manzela nepusti k slovu :D Nie v pohode lulu, myslene ako sranda :)

Maoam

danys: v pohode :-), vsetko OK, mas pravdu, ze sme sa vcera rozkecali, ale to je aj tym, ze sa s Lulu uz pozname par rokov z fora, tak prepac ;-)

Lulu2011

tak s tym suhlasim, ze s Maom by sme boli na kave dlho :D asi sa prestahujem do Nemecka, aj tak ma to tu uz nebavi

danys

Tak čítala som to len zbežne. Ale neutočíla som nato, že 30ročná žena nemôže byť pekná alebo, že také vôbec niesu.Vlastne na temu ako takú, som ani nereagovala, mne len prišlo smiešne to, že ostatní sa vyjadrili stručne a vy dve ste tu takú diskusiu rozviedli a každý príspevok o tom istom dokola, tak mi to prišlo akože vy dve so sebou nieste spokojné a kompenzujete si to tu tým nekonečným rozpisovaním. Poslať vás dve na kávu, tak sa vrátite po 6tich hodinách, bez urážky :D
A nie Maoam, nedotklo sa ma to. Ja sama ma krátko po 30 a tiež nosím kraťasy aj sukne. A môže mi byť jedno čo by aká žena mne nato hovorila. Mám jednu susedu, taká tiež s nadváhou a tá keď ma vidí, že mám sukňu alebo kraťasy, tak tie pohľady čo vysiela by mohli aj drevo píliť :) Viem sa vžiť do situácie Jarky.
Ospravedlňujem sa, ak sa vás to dotklo, ale asi ste ma zle pochopili. Pokojne si diskutujte ďalej :)

Maoam

nahodou je len pravdou, ze po 30tke je vela zien stale krasnych, je to vseobecne konstatovanie...

pekne sa okolo seba rozhlad

a pekne su aj mnohe zeny 40+ a aj starsie

pre mna je to strasne obmedzene vnimanie, ze len baby do 30tky maju narok na to byt povazovane za kocky :DD

to su predpotopne nazory, sorac

Maoam

danys - keby sme mali take komplexy, ako pises, tak by sme jej asi nefandili... a co sa 20+ generacie tyka, nevztahuje sa to vobec na vsetky, ale len na niektore, skus nabuduce citat lepsie

alebo sa to osobne dotklo? ;-), ze taky 'utok' ;D