Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?

Príspevok v téme: Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?
Jarmilamila

mam takuto otazku lebo mam 34 a jedny som si kupila take co koncia tesne pod prdelkou a su tak priemerne volne ale viac priliehavejsie. Kolegyna ktora ma 27 mi vsak povedala ze som uz stara na ne a ze take kratasy uz v mojom veku nosit nemam lebo posobim hlupo. Pritom mam stihlu postavu, celulitidu len na zadku nie na stehnach a ani zadok ci stehna nemam silne. Ona aj druha kolegyna ktora ma zase 48 mi vsak stale tvrdia ze naco sa chcem v mojom veku hrat ze mi to uz nepasuje.
aky je vas pohlad na vec? Mozem si ich este v mojom veku dovolit ci uz nie? A ak nie tak preco? To len 18 rocne ich mozu nosit ci ako?

Lulu2011

danys - starneme, ale stale sme na tom dobre :) ty sa musis naucit citat, ze nie vsetky 20 alebo 30 si to mozu dovolit, ze je to o postave nie o veku ;)

a ano bavi ma moda, bavi ma pekne sa obliekat, licit, bavi ma to :p a co, daj si aj ty nejake pekne saty, ked ta len toto trapi :))

danys

Lulu2011 ty musíš byť strašne malicherná žena, keď toľko dokážeš v jednej téme kecať o kraťasoch a iných ženách :D Podľa mňa ty a maoam máte samé so seba komplexy, že stárnete lebo inak by ste si tu nemuseli dokazovať aké sú ženy aj po 30 krásne a zhadzovať dvadsatročné, že niektoré vyzerajú ako vyzerajú lebo veľa žerú.

Sejla

Lulu, tak keby o takého nejaká zakopla, možno by sa aj vyliečil=) Takto si len kompenzuje svoju frustráciuz toho, že ho žiadna nechce.

Sampon, ja som to pochopila, svoju vlastnú úchylnosť premietaš do žien, musíš veľmi trpieť.

Lulu2011

Sejla - ahoj :)

rozmyslam co by som robila keby som mala doma takeho chlapa s takymi nazormi fuuu (teda ak je sampon muz) vacsinou take nazory maju skarede zeny

lilyiankaa

nevidím problém, prečo by si také kraťasky nemohla nosiť .. ak máš peknú postavu, si štíhla tak si ich daj .. a samozrejme, že je to závisť tej mladej kolegyne, asi ju štve, že ty o 7 r. staršia máš lepšiu postavu ako ona ....

Sejla

Ja by som to do kancelárie nenosila, bezohľadu na vek. Proste v kancli je nepísaný dress code a od zamestnancov sa očakáva povedomie o tomto, hoci nie je v priamom kontakte so zákazníkmi, tak je to súčasť jeho profesionálnej osobnosti, ktorá reprezentuje úroveň firmy. Preto sa netreba čudovať, keď tak prídeš do práce a nadriadený to berie ako provokáciu a ľudia majú komentáre, svojim oblečením vysielaš predsa nejaké signály do okolia a mala by si si byť vedomá, čo hovoria. Mne osobne by mi to bolo šumafuk, ani nie som zástanca dress kódov, ale stále lepší dress code než uniforma. A keď raz robím v kancli, tak sa s tým radšej zmierim, než aby som mala rebelovať voči konvenciám keď tým zjavne nedosiahnem nič iné, len narážky na môj vek.
Zase vo voľnom čase nech si každý nosí čo chce, riflové šortky sú pohodlný kus oblečenia a nevidím žiaden problém, prečo by si to v tvojom veku nosiť nemohla. Či to vyzerá pekne na tebe posúdiť neviem, na to by bolo treba fotku:)

matka22222

neviem čo je na tom nenormalne? ja mam 30 rokov 2 male deti a nosim take kratasy a aj minisukne,je mi to jedno či sa to niekomu pači alebo nie,ja sa tak citim dobre ,postavu mam normalnu tak prečo nie. Nech sa každy kuka na seba :)Vačšinou taketo reči poznam od " kolegyn a kamaratie" ktore zavidia postavu :)

vebe

Do prace urcite nie, ale inak vo volnom case, preco nie, ak si spokojna s tym co vidis v zrkadle, tak v pohode. Ono, ako cloveku pribudaju roky, stava sa tolerantnejsi, lebo sam starne. Ono, mozno ta tvoja teraz 27-rocna kolegyna sa sama bude v 40-50tke sukat to kratasiek a uzkych nohavic, a jej mladsie kolegyne si budu suskat, ze ci nema oci. Tak to v zivote bezi

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom? - Fórum - ZDRAVIE.sk