Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?

Príspevok v téme: Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?
Jarmilamila

mam takuto otazku lebo mam 34 a jedny som si kupila take co koncia tesne pod prdelkou a su tak priemerne volne ale viac priliehavejsie. Kolegyna ktora ma 27 mi vsak povedala ze som uz stara na ne a ze take kratasy uz v mojom veku nosit nemam lebo posobim hlupo. Pritom mam stihlu postavu, celulitidu len na zadku nie na stehnach a ani zadok ci stehna nemam silne. Ona aj druha kolegyna ktora ma zase 48 mi vsak stale tvrdia ze naco sa chcem v mojom veku hrat ze mi to uz nepasuje.
aky je vas pohlad na vec? Mozem si ich este v mojom veku dovolit ci uz nie? A ak nie tak preco? To len 18 rocne ich mozu nosit ci ako?

nelllla

doubledog..napr. moj frajer je velmi tolerantny k modnym kreaciam kohokolvek..a ked mu ukazem rozkysnutu babu s trasucou sa celulitidou narvanu v nejakych minisortkach, tak on je taky dobrak a povie..ze ved no a co..nech si to nosi..ze asi neriesi a nezalezi jej na nazore ostatnych..mne sa z toho dviha zaludok..

nie len ze je to nepekne na pohlad, ale nechapem ako sa mozu tie mlade baby tak prekrmovat..fakt maju dnes lepsie, vypracovanejsie a zdravsie postavy 30tnicky ako mlade baby stravujuce sa vo vselijakych moznych rychloobcerstveniach..to je dnesny trend

kedze takisto nie som zavistliva, tak sa rada pokocham vystavnymi dlhymi nohami a peknym zadkom nejakej zenskej v kratasoch..este sa aj otocim, no a co :D

Lulu2011

Maoam - tak ako su fanusikovia baculiek (aj ked ich je menej, alebo kukaju po stihlych, ked taku maju) tak su aj fanusikovia anorekticiek, medzery medzi stehnai siroke, kostnane postavy ich vzrusuju, je to zmeska riadna tí chlapi :D ale tak ani nas neberie hocijaky nie? mne sa tiez nepacia zagulatene typy, uprimne...

Lulu2011

napr. ja to viem urcite posudit ci moze alebo nie :p lebo nie som zavistliva koza, ale ked vidim tucne stehniska a leginy, alebo kratke gate nie je to nic prijemne na pohlad, ale pekne nozicky nech sa vystavuju svetu :)

Maoam

k tym silikonom: baby, mate pravdu, nevyjadrila som sa presne, myslela som pl. chirurgov-muzov, ktori su za prirodzene prsia a ked uz silikonove, tak aspon primeranej velkosti k postave alebo skor poradia mastopexiu....ked uz

Lulu2011

haha nella presne...sa len skerim, ked citam komenty k nejakej balonovej slecne, kde pisu mozno to nie su silikony, co ked su prave a klucne kosti vydute a vaha 48 kg a prsia 4ky :D takze niektori chlapi su fakt hlupucki

Lulu2011

no zase nie vsetkych, poznam takych co ked ma baba nad 50 kg uz ju nazyvaju obeznou :D takze normalnej vzorky muzov :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.