Bývanie u priateľa

Príspevok v téme: Bývanie u priateľa
Leni445

Ahojte, chcela by som sa spytat na vas nazor. Mam moznost brigadovat v meste, v ktorom byva aj moj priatel, lenze tu nastava problem s mojim ocom a starkou doma. Su proti ze by som byvala u neho a stade chodila na brigadu... Priatel ma 23 a ja 20 rokov obaja studujeme na Vs,sme spolu rok a pol a nasi mi stale brania chodit k nemu,nie to este ze by som u neho prespala :( Nasi by boli najradsej keby som doma stale a starala sa o nich vraila,upratovala proste vsetko.K nemu nemozem chodit ani domov oficialne lebo ze budu reci po ich meste a ze sa rozideme este tak naco by som u nich bola,,,proste to je stara skola ale mna uz nebavi to neustale obmedzovanie a prisposobovanie sa im. Co si myslite o tom byvani a brigade o priatela?

laurora

Ahoj, presne to poznam, tiez som si tym presla. Najviac ma vytacali tie reci, ze povedia ludia... akoby ludia sa nemali o co ine zaujimat. Neviem v akom velkom meste sice byvas, ja som byvala vo velkom, tam sa nikto o nikoho nestaral co s kym robi.A aj keby sa starali, najviac aj tak ohovaraju ti, ktori ziju este horsie a maju za usami toho najviac :) Si dospela a mas pravo uz na vlastne rozhodnutia, ohladom toho kde a s kym budes. A aj tak to bude na leto- na 2 mesiace, takze rodicia by to mohli predychat. A ide aj o to ako to vezmu jeho rodicia, neviem ake tam oni maju vztahy, ci by im to nevadilo...atd.