Neviem čo mam robit ...

Príspevok v téme: Neviem čo mam robit ...
sportovec27

Zdravim.
Pred nedavnom su to 3 tyždne mi dala priatelka po 2 rokoch koniec. Po čase som sa dozvedel že vraj to spravila pretože jej pomotal hlavu iny. Mala byt mat o 3 mesiace 18 rokov, viem že je mlada ale bol som s nou od jej 16 a nikdy predtim to nerobila. Teraz sa sem tam stretavame raz je uplne agresivna že by ma najradšej zavraždila ... Opisuje mi toho ineho aky je ale len vzhladovo... Mne vravi že som pre nu nic... No a v zapäti len tak sedime a ona ma obime a začne bozkavat . Vidim jej v očiach že je štastna a potom o par hodin, dni som zase ten ubohy ko.*t ako ma nazyva... Neviem si poradit v tejto situacii. Ked jej je tažko stale vyhladava mna a nie toho ktory jej vraj pomotal hlavu. Som v zložitej situacii a neviem ako sa dalej pohnut. Srdce mi vravi že mam pri nej byt ale zdravy rozum mi vravi že je xxxxxx dievčat ktore by pre chlapca ako ja aj zomreli. Takže neviem viem že ma v duši dobro a čistotu ale teraz je dost ako keby zmenena, drza, a ma 2 tvare. Ked sme sami zoberie ma obime pobozka... ako nahle je pri nas niekto iny tak sa ku mne ani nepribliži. Co by ste robili na mojom miete mate niekto skusenosti s podobnym problemom ? Trapim sa preto hoc to su už 3 tyždne od rozchodu :( Ja ju stale milujem a ona no neviem :( Miestami ma miluje a potom mi tvrdi že jej on pomotal hlavu ...

Agnes998

Ako fakt, nemas v sebe ani kuska sebaucty. Mozno bola kedysi ina, ale dnes je taka aka je. Asi jej slava stupla moc do hlavy. Maj aspon trocha hrdost a nedoliezaj za niekym, kto sa k tebe sprava ako k ostatej handre.

in blossom

ona ta nazve kkt a ty ju riesis??? nemas kuska sebaucty, a preto to takto s tebou je a ak to nezmenis, tak budes stale len podpapucnik aj s akoukolvek inou babou. mne by tak raz povedal a je po akejkolvek laske. nemyslis vazne, zobudte sa uz ludia konecne
a nepytaj sa taku hlupost, jasne ze ta NEMILUJE a asi ani nikdy nemilovala. ci ty sa bezne spravas k ludom na ktorych ti zalezi najviac na svete ako k handre? spraval by si sa tak ku svojim rodicom, ktorych mas asi rad? pochybujem. a tato si myslis, ze ta miluje? ona ta nema ani len rada

Prezyvka55

Je to slapka ked chodila s tebou, nasla si druheho, chodi s druhym a bozkava sa s tebou. WHORE.
Kasli na nu. Nespravaj sa ako dilino a nedoliezaj za nou. Maj v sebe nejaku hrdost. Nie si jej majetok, ani hracka a sa nemas spravat tak ako ona piskne.

Patrik111

Vyuziva to, ze vie, ze sa k tebe moze hocikedy vrati. Ak jej je smutno a zmysli si, ze chce chlapa - tak pride za tebou. Ak jej to nevyhovuje, tak ti povie, ze s tebou nic nema. Bud chlap a nedovol jej, aby sa s tebou takto zahravala. Nech vidi, ze ta nemoze ziskat kedykolvek kyvne palcom. ;-) s nou to moze spravit to, ze si uvedomi o co moze prist (menej pravdepodobne). Alebo viac pravdepodobne - ze ti da pokoj, cim vlastne vyhras aj tak - pretoze vies, ze mas hladat inde. :)