Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nahrada stravy - 2 tyzdnova dieta

Príspevok v téme: Nahrada stravy - 2 tyzdnova dieta
Proteinka

Ahojte,

potrebujem za 2 tyzdne schudnut aspon 5 kil. Chcela by som si stravu nahradit proteinom, cize 3x denne odmerku poteinu + sojove mlieko, po dvoch tyzdnoch by som chcela prejst na salaty+ tuniak, vajcia+zelenina atd..Chcem si trocha stiahnut zaludok no a schudnut.
Co nato hovorite? Viem ze je to mozno troska drasticke ale som presvedcena ze ucinne!
K tomu kazdy den beh 6 km
Dakujem za odpovede

vv

Ahoj. Rychle chudnutie tak ako si spominala nie je ucinne. Prve dni prichadzas len o svalovy glykogen a vodu (do 2 kg), nasledne prichadzas aj o svaly, pretoze poskytuju velmi rychly zdroj aminokyselin pre glukoneogenezu - tvorbu glukozy, ktora je potrebna nie len pre CNS ale aj cervene krvinky, nadoblicky a pod. Vyvazena a zdrava strava, pohybova aktivita vedu k lepsej ceste ako zredukovat svoju hmotnost. Spravna rychlost chudnutia je 0,5 - 1 kg tyzdenne. 5 kg ani nie je mozne za dva tyzdne schudnut z tukovej zlozky tela (5 000 g tuku = 46 000 kcal). Hodina joggingu 200 - 300 kcal, co je za 14 dni len 4 200 kcal. pekny den.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.