Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Možný zápal okostnice

Príspevok v téme: Možný zápal okostnice
TheDon

Ahojte,Mám 14 rokov..Cca v Januári som bol u zubárky na trhanie mliečnej stoličky ktorá bola zlomená,museli mi ju vydlabávať.Kedže mi bolo zle tak ma poslala zubárka domov aby som prišiel neskôr.Prišiel som tam po cca tyždni a zubárka povedala že sa mi to zahojí a začne rásť nový zub.To sme však ešte nevedeli že mi tam zostalo kúsok skloviny.Keď sa vytlačila o trošku von bolo ju vidieť ale viac už nejde.Sotva sa jej dotknem jazykom.Včera ma začala tá strana nehorázne bolieť a začal sa tvoriť hnis.Po tomto zákroku sa k tej zubárke bojím ísť..Cítím ako mi opúcha sánka a ide to asi až k uchu.Neporadil by niekto nejakú domácu liečbu prosím vás?alebo aspoň návrhy? budem za všetko vďačný.. :)

ni-ka

ak ti tam zostal zvysok zuba,tak ti to bude stale hnisat a na to domaca liecba nie je...treba ist co najskor zubarke nech ti to odstrani a vycisti od hnisu...ak to nechas tak moze sa ti hnis krvou a lymfou rozniest po tele a moze to mat dost zle nasledky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Možný zápal okostnice - Fórum - ZDRAVIE.sk