Búšenie srdca akoby mi z hrude chcelo vyskočiť

Príspevok v téme: Búšenie srdca akoby mi z hrude chcelo vyskočiť
sardinnka

ahojte, včera v noci sa mi stala divná vec, bola som už v polospánku, strašne mi začalo búšiť srdce až som lapala po dychu, trvalo to asi 2 minúty, nebola som schopná celkom sa prebrať a štuchnúť do frajera, len som sa dosť bála čo mi tak buší srdce a mala som vypité trochu vodky sme večer pili a ja som si všimla, že po tvrdom sa mi dvíha tlak a buší mi srdce mám 24 rokov dávnejšie som dosť blbla s liekmi, ktoré zvyšujú adrenalín a krvný tlak, mám sa začať niečoho strachovať?

opnek

Neviem na čo čakáš...veď choď k lekárovi a nepýtaj sa nás že čo ti je...my ti to nepovieme...Tam ti dajú niečo na upokojenie, pôjdeš na vyšetrenie. Hlavne kľud...nemusí to byť nič vážne..len si vystresovaná z toho že čo ak...A to je to najhoršie čo môžeš urobiť.
Kľud...daj sa vyšetriť a ak sa ti to stane aj nabudúce tak najmä mysli pozitívne.

sardinnka

ale teraz vážne, dnes nad ránom to isté , viackrát som sa napol prebrala na divný pocit pri srdci, búšenie, lapanie po dychu, u som sa aj zmierovala, že sa možno nezobudím. búšenie srdca pokračuje od rána až teraz mám ho akoby v krku, musím sa hlboko nadychovať každú chvíľu, v hlave mám tlak, neviem či dostanem infarkt alebo mi niečo praskne v hlave, srdce mi bije 2-3 kratke udery za sekundu

beriem antikoncepciu, momentalne 7 dnovu pauzu, včera sme mali trocha vina, fakt, že nie moc a fajčim elektronicke cigarety