Prejedená

Príspevok v téme: Prejedená
TheVicks

Ahojte. Chcela by som sa podeliť s Vami o môj problém a zároveň dostať nejaké rady. Mám problémy s bulímiou a v minulosti to bola aj anorexia. Proste dodnes ma trápia PPP. Posledného pol roka som sa ale držala velmi dobre. Riešim to aj s doktorkou a všetko ide dobre. Schudla som od januára z 57kg na 48kg no minulý mesiac som pribrala opäť na 53kg. Posledné 3 týždne sa mi podarilo zhodiť na 51kg lenže sme mali 4 dni oslavy a ja som sa nekontrolovala a jedla naozaj úplne všetko lebo v tom boli zahrnuté aj moje narodeniny. :) Užívala som si to a vykašlala sa na všetky problémy. No keď som sa vrátila už ma druhý deň trápi preplnené brucho. Váha sa pohybuje na 53kg zasa a neviem to všetko dostať konečne nejako von zo seba. Trápi ma to lebo som ako oťapená. Vkuse by som sa už niečoho najedla ale nevládzem sa ani hýbať a to už je 2. deň. Keď sa vrátim k pôvodnému zdravému stravovaniu len to predsa len trocha odľahčím nejakým detoxom že len čisto lahunké jedlá. Je tu šanca že sa vrátim na tých 51 kg do týždňa? Ďakujem za vaše rady a názory. :)