Co by ste robili?

Príspevok v téme: Co by ste robili?
lalia09

ahoj,čo by ste robili ked máte za partnera človeka čo je haklivý na malé veci,že sa vie nahnevať kvoli blbosti?Mam dilemu lebo ho mam rada ale zaroveň ma ničí..on hovorí že si domyšľam a nič hrozného nerobí,ale človeku to dosť vie ubližiť keď vás urazí alebo len tak nahnevá kvoli blbostiam.On povedal že sa máme mať radi taký aký sme..len keď ja mám problém medzi ľuďmi spoločnosti a on ma núti aby som taká nebola,nevie to pochopiť že my je zle..čo mam robiť?poraďťe.

Súvisiaci obsah

lalia09

ja tomu ako nemozem uverit ze by takto dokazal robit.. chodime po vyletoch,kupi my vsetko co chcem,stara sa,nepije len je nervak..

lalia09

ked ja uz ani neviem co je to vazenie si ..alebo verit mu,lebo vzdy som pri nom v neistote.aj po celych rokoch neviem coho by bol schopny ,nemozem sa nanho spolahnut,vzdy ma nejake pripomienky ze to robim zle a tak.Ja uz fakt neviem co je normalne a co nie ale viem ze my to robi zle,neviem teraz ci to je tym ze som moc citliva alebo on je taky ..

odpovedam

niekedy je aj dobry? to ti staci? dievca, rob nieco so svojou sebauctou. ma ta tam, kde ta chce mat - poddajnu, ktora ho nikdy neopusti a ktoru si bude manipulovat ako on chce. no a co, ze 8 rokov? o to horsie, ze si toto cely cas trpela. tebe sa paci, ked ta niekto ponizuje? pride ti to fer, ze to robi clovek, ktory by ti ako prvy mal byt oporou?

lombardo1981

Poviem ti to na rovinu. Vyser sa na neho. Moja mater je podobná a takpovediac psychicky zničila celú rodinu. Stojí ti to zato?

lalia09

je to tazke ked sme spolu 8 rokov..on my dava za vinu sebe,ze ja vymislam..lenze neviem co je spravne,ci mam sa s nim rozist preto lebo je nervak ale aj niekedy je dobry..tak ja neviem

odpovedam

co riesis? nevazi si ta, uraza ta, nie je ochotny ta vypocut, pochopit a hladat kompromis... je to jasne, co mas robit. nenechaj si skakat po hlave. to, ze ho mas mat rada takeho, aky je, je len jeho vyhovorka na jeho lenivost a egoizmus.

lalia09

ja ho mam rada,ale uz dalej nevladzem..ked on si ma nevazi.ja som mu povedala ze to uz prehana ze uz to takto dalej nemozem trpiet a on nic ze nema cas na taketo veci ,lebo pracoval?no je to mozne?este takto mu to je jedno..

lalia09

koľko šanci dostal odomňa ,nespočítam na jednej ruke,už aj mňa to ubíja..mám ho rada,ale niekedy je naozaj hrozný,ja som citlivá osoba a o to je to tažšie znášať..

Nikolm236

nauč ho sa tešiť z maličkostí a nie hnevať sa pre maličkosti:) alebo mu daj na výber bud zmení správanie alebo nech sa tak správa naďalej,ale nie pri tebe.:)