Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo je to ProSight?

Príspevok v téme: Čo je to ProSight?
ammanda23

Dobry deň, chcela by som sa opytať na vaš názor ohľadom firmy ProSigt, mate niekto nejaku osobnu skusenosť s touto firmou? čo je to vlastne zač, čítala som že je to pyramídova hra v ktorej len nahovoria mladím že môžu vďaka nej zarábať kopec peňazí, ak teda do nej zatiahnú \"oblbnú\" dosť ľudí.. čo si o tom myslíte ?

Dominik 3

Pozdravujem všetkých čo máju negatívny názor na ProSight. Mam skúsenosť s touto spoločnosťou od roku 2013 za to obdobie som sa stretol aj s mnoho inými. A dnes si viem porovnať kto čo ponuka, aká je ich odbornosť a musím povedať že v ProSight su TOP odborníci. pokým obchodníci z O,P,F a iných spol. sú často krát iba obchodne zručný ale odbornosť im chýba. Oblasť financií ma vždy zaujímala tak koncom roka 2016 som sa zapojil do aktívnej spolupráce a musím povedať že ProSight napreduje a verím že bude 1. v oblasti finančného sprostredkovania.

Bebiis

Uhmm ako pozerám na tie komentáre tak nikto nikdy v prosight nebol ... bol som na úvodnom seminári prešiel som si školeniami a čakal ma test s NBS ktorú si samozrejme mozem spraviť len nejako nieje nato cas kedže študujem,brigadujem atd ... urcite by som sa chcel do toho naplno pustiť no nechal som to zatiaľ takto a využijem tuto príležitosť trosku neskor no urcite to je spoločnosť ktorá ponuka kvalitne produkty a tie hlúposti ze najviac zarába ten kto firmu založil alebo jeho sponzor zarába viac ... no to pravda nieje najviac zarobí ten kto produkt uzavrel ... a pokial je jeho sponzor od neho 3-4 pozície vyššie tak je logické ze zarobí viac ked ma s tzv.bodov viac peňazí vďaka pozícii na ktorej je a tie produkty? Pokial ma klient nastavenú zmluvu dobre tak to iba preveríme a povieme s touto zmluvou netreba nic robiť toto je nastavené dobre pokial to tak nieje tak sa vysvetli co je zle a co môže byt dobre a s jeho súhlasom sa to nastaví :)

Hmm1879

Kutia5 vyzerá to tak že si tu ten najmúdrejší ty....v tej firme nič neni povinné, a ak chceš robiť za 200 € mesačne čo ti nepokrije ani tie hlavné náklady tak nech.... ale prosím nerozširuj tu svoj negativizmus aj s ostatnými a netlačte to do tých ktorý živote chcú niečo dosiahnuť...

som novacik

Obnovujem temu: Zaujimalo by ma, ci je tu niekto, kto sa zaujimal tento rok o tuto spolocnost. Pripadne bol na skoleniach, stretnuti alebo si rozmyslel spolupracu atd. Bolo by dobre ak by reagovali skor taki ktori maju tohtorocnu skusenost a nie skusenost spred par rokov, kedze isto tam nastali uz nejake zmeny za ten cas. Ake mate s nimi skusenosti? Ako na vas posobili na stretnuti? Vyzeraju byt na dalsich omackarov? Dik

p64

Neboj sa zlaťúšik, až tak dlho sa vytešovať asi nebudeš, keď tam "dole" Ti už konečne niekto raz dva klepne po prstoch . . .

Nemusisvsetko ratnegativne

Samich odbornikov tu mame na prosight a na "pyramidy" ako vidim... :D smejem sa na vas ake mate ku vsetkemu predsudky a stranite sa "progresu" a radsej budete chodit dookola ako na kruhaci a neustale sa tocit vo financnej krize.

Pozdravujem z pláže :*

Lika

Dobrý deň mám skúsenosť osobné nakoľko rušia kvalitné zmluvy iných poisťovacích spoločnosti ktoré majú klienti uzatvorené, ľudia prichádzajú o veľa peňazí a operuju s poplatkami každa zmluva je zla len ta čo spravia oni je najlepšia.DAVAJTE SI POZOR OBERU VAS O VASE PENIAZE.

ipl

No, poviem len toľko k príspevku podo mnou, že ÁNO, s tým môžem len súhlasiť, že pre bývalého člena je OVB iba dobre a nič na tom nepokazí, keďže už roky je naučený, alebo v lepšom prípade celý život len v MLM spoločnostiach, tak to áno, to je, no určite tam nie je dobré začať len ako klasický človek z úplne iného odboru, napr. technického či gastronomického, keďže celý čas z neho robia len takého pingla z ktorého sa celý čas len potichu zabávajú ako z neho a jeho rodiny len dolujú, resp. snažia sa vydolovať čo najviac peňazí a ten nevinný oklamaný z toho nemá totálne ale totálne nič, len celoživotný hnev ako sa na ňom nabaľovali a zároveň zabávali gentlemani vyššie nad ním ! ! ! :-(

kiko1111

Tak neviem no.Ale ja v tejto spoločnosti pracujem cca rok.Prestupoval som z OVB a nedá sa to ani porovnávať. Už len minimálne kvôli tomu že sa tam ľudia vzdelávajú na vysokej úrovni. Ako OVB som od klientov dostával otázky tipy čo s 2 pilierom?ako mi bude vyplatený?kedy z toho môžem vybrať?koľko dostanem a podobne.no o tom som nemaj ani šajnu kedže v ovb to frčalo len na motivácií ale nie na študovanií a odborností do takej hlbky ako prosight.čo sa týka produktov.mňa nikto do žiadneho nenútil,nebolo žiadnou podmienkou spísať si.no sám si som na základe svojho vedomia spísal progress s 25€ platbou lebo je to super produkt na dlhodobé sporenie.keď nechcem tak tam nedám nič sa nedeje.za posledný rok prešiel prosight veľkou zmenou.zmena loga,marketing robila slovenská špička v rámci marketingu.ľudia ktorý pracovali pre t-com,spp a x iných významných firiem.a áno jasne že je to MLM.chvála bohu že praucjem v taktom systéme a zarábam.a že mám provízie so svojich ľudí? a čo ? v inej práci nemá šéf vyšší plat ako robotník? a napríklad vedúci nejakého podniku a nad ním je riaditeľ tiež ma vyšší plat.tak neviem o čom sa tu bavíme.a je to svojím spôsobom podnikaanie.a čo je na tom najlepšie pre mňa ? nie prachy.ale časová sloboda,to že môžem ísť kde chcem,kedy chcem,s kým chcem.a nemyslieť na to že mi treba dovolenky,paragrafy a podobné hlúposti.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo je to ProSight? - Fórum - ZDRAVIE.sk