Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zamilovaná do bývalého

Príspevok v téme: Zamilovaná do bývalého
S.i.l.v.u.s

Ahojte.
Som už rok zamilovaná do bývalého,bojím sa mu to povedať pretože si myslím že on ma už neľúbi.
Raz som sa ho pýtala že keby som ho ešte milovala,či by nám ešte dal šancu,napísal mi že nevie,asi teraz nie ale možno v budúcnosti áno. Som zúfalá,milujem ho a bojím sa že ma už nemiluje a že by mi nedal šancu.
Práve o pár týždňov ideme na pár dní s kamarátkami a s kamarátmi na chatu sa zabaviť,pôjde aj on a ja neviem či mu to potom nemám povedať alebo čo mám robiť.?
Už cca rok čo nie sme spolu, už bol pár krát u mňa pobozkali sme sa,držali za ruky a už som si myslela,že bude všetko dobré a budeme spolu ale potom už zase nič nebolo,keď odišiel zase bolo všetko v normále ako pred tým,že sme sa len na seba pozreli a pozdravili a niekedy popísali. Neviem čo mám robiť,prosím poraďte ... :(

S.i.l.v.u.s

Tak za túto radu ďakujem,pretože som nad tým rozmýšľala. Ale asi by som urobila chybu,pretože keby som potom zistili že medzi nami nebude žiaden vzťah,tak by ma to trápilo že som sa s ním vyspala. No uvidím,ale dúfam že to vyjde ... :(

odpovedaaam

no tiez na tvojom mieste by som mu to nevesala na nos na chate..ako viem si predstavit, ze ta to zoziera a ze je to pre teba vhodna prilezitost sa aspon vyhovorit potom na alkohol..ale radim ti nevyspi sa tam snim..radim ti..naozaj..nech to dopadne akokolvek uvidis aka bude atmosfera na chate ako sa budete zabavat...ale ak sa bude k tebe mat tak by som mu to povedala opatrne po chate a na triezvo... :)drzim palce..ak to nevyjde tak to znamea ze ta to ma len niekam posunut...

S.i.l.v.u.s

A ešte chcem dodať,že raz sa ho jeden môj kamarát (je mi ako brat) spýtal že ako ma berie? A on mu povedal že sme ako "kamaráti s výhodami" ale že so mnou vzťah nechce. Tak neviem čo urobím :(

S.i.l.v.u.s

Agnes998
Áno máš pravdu,ale ja sa bojím nie len toho že ma odmietne ale aj toho že potom by sa so mnou prestal ešte aj kamarátiť. A to by už bolo naozaj zlé a mrzelo by ma to,ale ja som chcela tak že na chate by sme boli asi neaké dva dni a potom by som mu povedala že nech so mnou ide vonku sa poprechádzať alebo na kofolu,no ja neviem ale že sa s ním chcem porozprávať,urobila by som čokoľvek aby mi dal šancu,čokoľvek!
No ale aj tak ďakujem za radu ...

Agnes998

Ak mu to chces povedat, rozhodne mu to nehovor na chate s pripitymi kamaratmi a kamaratkami! Zavolaj ho von a povedz mu to medzi styrmi ocami. A priprav sa na to, ze ta moze odmietnut, vopred sa s tou moznostou zmier, nebude to potom tak boliet. Ale radsej to skus, aspon budes vediet na com si, ci si mozes robit nadeje alebo nie. Aj keby ta mal odmietnut, budes mat neskor dobry pocit z toho, ze si to aspon skusila.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zamilovaná do bývalého - Fórum - ZDRAVIE.sk