Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznesiteľné svrbenie po opaľovaní

kikarika1

Dia, čo sa týka toho hrboľatého dekoltu s vyrážkami - je to alergia na slnko (tak ako to tu už niekto napísal) a presne ide o žihľavku...ja som ju mala na rukách od slnka...pokiaľ máš takúto alergiu a opakuje sa ti (ale nemusí), tak používaj opaľovací krém 50 faktor - bez parfémov, farbív a konzervačných látok (ja používam značku Nivea sun/pure and sensitive, sun lotion with aloe vera)....nemá dobrú vôňu, keďže je bez parfémov, ale ver mi, že pokožka ti za to v dobrom poďakuje... :)

Bozemoj

Maal to iste mam aj ja a predtym som to nemavala len raz som sa tak kvalitne spalila a odvtedy vzdy ked sa opalujem na dekolt si musim dat 50tku, je to alergia na slnko

maal

chcem sa opýtať - "Bozemoj" - ja som sa spálila pred mesiacom cca, uz je to viacmenej zahojené ale v oblasti dekoltu mám to čo popisuješ - červené vyrážky a nerovnosti kože a naozaj veľmi ma to svrbí - ako si to začnem škrabať neviem prestať. čo to je, čo s tým mám robiť?

RNG

Vysoke davky vitaminu E, az 1200 IU ustne, krem alebo este lepsie aloe vera s pridanym vitaminom E a vitaminom C vo forme ester C palmitate, najskor vyhoja spalenu oblast.

natalya

jak sa mozte tak spalit ze takmer zhorite?vsak ste si tak ublizila a koza si pamata.ale k veci panthenol na schladenie v podstate treba chladit ako popaleniny ,vo faze olupovaniakokosovy olej na skludnenie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznesiteľné svrbenie po opaľovaní - Fórum - ZDRAVIE.sk