Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mentruacia a uzivanie wobenzymu

Príspevok v téme: Mentruacia a uzivanie wobenzymu
-?-

Chcela by som sa spytat na nazor ohladom uzivania wobenzymu ludi ktori ho beru. Kedze zrieduje krv nemala by som ho prestat uzivat pred mestruaciou? Nesposobi mi silnejsie krvacanie kedze riedi krv a rozpusta rozne krv. vyrony a trombozy. Mam ho prestat uzivat pred a pocas menstruacie alebo to nema nato vplyv? Nechcem totiz skolabovat vdaka silnejsiemu krvacaniu.
Dakujem.

karolinkakar

nemusis sa obavat, wobenzym nemusis vysadit
ja ho uzivam teraz uz skoro cely mesiac preventivne (aj pocas menstruacie)
ide leto a mala som problem so zapalmi, mykozou, vraj aj z \"mokrych\" plaviek, davam pozor, uzivam a som OK

odpovedam

pocas menstruacie mas vplyvom hormonov prirodzene nizsiu zrazavost krvi, inak by sa zene robili tromby. ziaden strach, keby sa wobenzym nemohol uzivat pocas menstruacie, bolo by to predsa v pribalovom letaku.

RNG

Wobenzyme nerozpusta krvne zrazeniny vobec.Na to treba nattokinaza, serrapaptaza a lumbrokinaza, ktore rozbijaju fibriny, tromby , riedia krv, ale bezpecne, takze nesposobuju krvacanlivost.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.