Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s chrbticou a krčnou časťou

Príspevok v téme: Problémy s chrbticou a krčnou časťou
Barbora93

Už asi 2 roky mám furt problémy s chrbticou a krčnou časťou. Furt cítim ten neskutočne otravný tlak v hlave a v končatinách...otrasné. Niekedy viacej niekedy menej. Asi každý 3 mesiac musím isť za neurológom na obstreky pretože mám tak stuhnuté tie nervy, že je to už na nevydržanie. Niekedy si to už ani neuvedomujem že ma to bolí. Bolesť sa stala súčasťou môjho každodenného života a pritom mám iba 21 rokov. Najhoršie je zaspávanie...neviem ani zaboha normálne zaspať pretože vtedy je tá bolesť ešte horšia. Okrem toho ma aj večer pred spaním keď sa mi uvolňujú nervy aj myká v krčnej časti ruke nohe a tak. Lekár tvrdí, že musím dávať pozor aby som neprechľadla a tak a že to mám od toho, že ma trošku prefúka vietor...aj keď sú to pre mňa dosť biedne dvôvody. Vyšetriť ma vyšetrili na všetko čo sa dalo a v podstate som "zdravá". Neviem si však rady ako to aspoň troška zmierniť?? Cvičiť cvičím aj keď iba vrámci možností ...keďže sa mi stalo, že som hlavu otočila trocha zhurta a krk sa mi hneď aj zasekol. Skúšala som už aj rôzne mastičky, náplaste hrejivé, bola som aj na parafíne, skúšala som bioptronovú lampu ba aj magnetickú liečbu a stále NIČ! Fakt už neviem čo mám robiť? Poraďte prosím!

RNG

Nervy su napadane najme roznymi virusami, ktore nosime v tele stale. Preto radim kazdemu dnes, aby si zvysoval viralnu imunitu, pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Prostriedky, co tam menujem zvysuju viralnu imunitu a teda znizuju utoky virusov na nervove obaly=myelin.
Na regeneraciu nervovych obalov je dobre brat 1 az 1.5g DHA oleja, co najdes v najvacsich mnozstvach v oleji pod menom calamarine.
Ine utoky na nervy sposobuju rozne mykoplazmy, Borelioza, a podobne.

matway

Presne tak, prvý krok čo urobíš je dobrý fyzioterapeut, ten by mal odblokovať celú tvoju kostru /nesprávne nosenie tela, sedenie, spánok./Potom by si mala siahnuť /predpokladám podľa tvojich príznakov/, že ti bude cvakať trojklanný nerv, je to hlavne spojitosť so zaspávaním. Hypericum perforátum 30ch...je homeopatikum, ktoré ti takzvane vycibrí nervy v oblasti hlavy /hlavne trojklanný nerv, daj si to vygoogliť/. Inak viem aj prvú pomoc pri bolesti, ak budeš chcieť, ahoj.

odpovedam

mas odstranene bloky chrbtice? ak nie, tak chod na nejaku ortopediu alebo fyzioterapiu. Pripadne cez znamych sa opytaj na odbornika na odblokovanie chrbtice. mozno to pomoze.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s chrbticou a krčnou časťou - Fórum - ZDRAVIE.sk