Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj život stratil zmysel

Príspevok v téme: Môj život stratil zmysel
Diandra

Ahoj už ma asi niektorý ukrižujete zato, že zakladám ďalšiu tému ale každá tá téma sa týka síce toho istého ale vždy je o niečom inom takže prosím NO HATE Na pripomenutie toto bol môj posledný príspevok www.zdravie.sk. Teraz by som chcela povedať ešte ktomu predošlému príspevku, že sa mi sním podarilo byť ešte jeden raz a bolo to všetko fajn. Prechádzam k aktuálnemu príspevku 17.4. sme sa rozišli a dva týždne sme sa vôbec nekontaktovali až som sa raz pripila a napísala mu že či ma až tak nenávidí povedal že nie a chvílu sme sa normálne bavili potom prišla zase taká trojdňová odmlka zistila som že preto lebo mal depku tak som bola pri ňom ,počúvala a utešovala ho.. Na druhý deň mi ale už neodpísal až po nejakých dvoch týždňoch sme si písali aj to len tak z nudy a teraz mi už ani neodpíše ani v škole sa nerozprávame proste sa tvári ,že sa nepoznáme mám pocit ,že už nevie ani kto som a že ma nikdy nemal rád... Sú dni keď si poviem že aká sprostá som a že ho nepotrebujem vtedy mám pocit ,že už som zatým ale potom stačí keď ho uvidím a moje srdce bije šialenou rýchlosťou mám chuť sa za ním rozbehnúť zakričať "ty debil milujem ťa" a pevne ho objať... Len by som potrebovala poradiť ako sa z toho dostať a byť znovu šťastná pretože už dva mesiace vkuse plačem a nedokážem myslieť na nič iné už som bola aj v takej sitúacii, že som si skoro podrezala žily naozaj prosím poradte mi ako ho dostanem z hlavy von

asdbsadbasb

to sú rozprávky, ver mi, každý z nás si už niečim takýmto prešiel a ten kto nie tak ho to ešte len čaká, v takéto veci som dúfal kedysi aj ja, aj v dobro človeka a podobne kravoviny :D. Nakoniec ma to tak vyčerpalo a vyšťavilo, že som si uvedomil, že jedine čo je dôležite som ja a môj život a len aby mne bolo dobre aj cez mrtvoly a uplne mi je jedno či sa mi to vypomsti alebo nie :D a malo by byť aj tebe. Hlavne, že som sa stal vyrovnanym clovekom ktoremu vždy na boku hlavy svieti kontrolka v medziludskych vztahoch ak nieco zacina zapachat. Toto by si mala nadobudnut aj ty. Holt, taka je doba pridrbana, sa nekedy ani neoplati riesit vztahy a dôverovat cloveku lebo aj ten o ktorom by si to v zivote nepovedala ti zarazu kudlu do chrbta vtedy ked to najmenej čakaš a potom ta uz nic neprekvapi, bud rada ze sa ti vsetko toto stalo lebo mas z toho skusenosti do buducna a vies coho sa vyvarovat co nemas zrobit co mas atp., ked ta to prejde uplne tak uz budes vediet narabat nie len so sebou ale aj s druhymi tak, že pocitia, že sa stebou neda točiť/manipulovať. Všetky tieto veci ta maju posunut dalej a urobit silnejšou iba o tom to je ty co musis je len si to uvedomit naplno a zacat, odrazit sa, aj tak uz je najvyssi cas lebo uz musis byt poriadne vycerpana riesenim týchto kravín s nim vkuse pravidelne no nie? :) Neni zač.

Diandra

Neznie to hnusne práve naopak asi máš pravdu mala by som prestať lebo toto nikam nevedie ja asi ešte stále dúfam že ked ma uvidí tak si spomienie na všetko krásne a budeme spolu ale tomu musím urobiť koniec presna ako píšeš , ďakujem :)

asdbsadbasb

musis sa od toho odosobnit, zmanipulovať sa totalne, proste si vymyvaj mozog takym sposobom, ze kedykolvek ked ho uvidis tak si pomysli v hlave neco ako "kto to vlastne je? kto je to? hmm neviem.. to je jedno" jak keby si bola na nakych ukludnujucich praškoch, cele je to len v hlave. Odrež akykolvek kontakt a časom to z teba opadne. Najlepsiu vec co mozes urobit je ze zacnes byt krutoprisne sebecka, že budeš mysliet iba na seba a len aby tebe bolo dobre a riešiť veci spojene čisto len s tebou a tvojou blizkou buducnosťou. Ak snim maš spoločnych kamošoch kludne sa na nich vyser uplne lahostajne aby si sa cez nich nedostala do kontaktu s nim alebo o nom cokolvek pocula :P Rob veci sebecky a lahostajne len a len pre seba a mysli na seba ono to mozno znie hnusne ako to pisem ale aspon si zacnes viac vazit samu seba

Diandra

Ja sa snažím vzchopiť, robím čokolvek aj športujem ale kamkolvek sa pozriem vidím jeho tvár je to naozaj veľmi ťažké nechať odísť milovaného človeka :(

asdbsadbasb

začni športovať a važiť si samu seba, najdi si nake hobby, venuj sa necomu, a jednoducho odrež istu časť svojho života, urob tam čiaru a vnimaj to tak ako keby sa nič z toho proste nestalo, ked ho uvidis vnimaj ho ako cudzieho cloveka okolo ktoreho prejdeš v brike alebo v buse, vzchop sa, nie je to až tak tazke, len s tebou trepu hormony nič viac. Maj rešpekt voči samej sebe.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môj život stratil zmysel - Fórum - ZDRAVIE.sk