Šteklenie v zuboch

cicilka

na kratky cas to pomaha ale treba to riesit a zajst k zubarovi aby ti povedal a popripade ak to je zapal aby ho zacal liecit

Eva531

Ty radšej navštív súkromného a drahého zubára a žiadaj CT!!! Lacní zubári ti aj tak nepomôžu. Ako môže tvoja zubárka bez urobenia poriadneho röntgenu povedať takú somarinu? Však ona si z teba normálne robí blázna. Ja to poznám, tiež som mávala takých zubárov. Ale nenechala som si nimi vymyť mozog rečami o tom, akú já mám mať zanedbanú hygienu a ako sa ja nestarám. U drahého súkromného sa mi vyriešili všetky problémy a sprostých komentárov. Keď ty si zuby denne umývaš, tak ona nemá právo ťa podozrievať zo zanedbanej hygieny.

blueberryNNN

Sice stara tema, ale mozno niekomu pomoze. Za steklenim v zuboch moze byt aj rozvijajuci sa zapal. Bolo by dobre dat take zuby zrontgenovat.

en

Zubarka mi povedala, že to je preto lebo mam necistoty medzi dasnom a zubom. Takže si to kefkou vždy poriadne vydrhnem. Hlavne až na dasnach až...

Anezka

Presne tento istý problém trápi aj mňa približne posledné dva týždne, niekedy to mám aj keď sa napijem niečoho studeného ale inokedy to príde len tak samé a nie je to nič príjemné :( Tiež by som ocenila nejakú radu ak s tým má niekto skúsenosti, ja si zvyknem po tých zuboch ako keby klepkať vtedy to trošku ustúpi ale to je len chvíľková záležitosť potom sa to objaví zas :(