Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

ariianka

taylorruth903 lahko sa to povie, ze najjednochsie cesty, ale realita je castokrat ina. Keby bolo take jednoduche mat imunitu v poriadku, tak by sme ju mali vo forme vsetci :)

taylorruth903

Boosting immunity can helps you to prevent your body from the flu symptoms and other conditions. Here are the best and simplest ways to improve your immune system. b.link

jamicka

PattyBlack toto si trafila. Pri zdraví kukať na ceny, stavať na nich neni dobré, pretože to môže narobiť viac problémov jak osohu, to hovorím aj z vlastnej skúsenosti, čo vidím aj u mojich známych ;)

pattyBlack

co je pre teba primerana cenova hladina ? :D z mojich skusenosti ti mozem povedat, ze ak mas probelmy s imunitou tak sa ti urcite nepodari riesit to prirodne alebo nejakymi lacnými blbostami - tiez som si kedysi myselal ze mi pomoze caj za 10eur a bude :D v konecnom dosledku na tom len prerobis, investuj radsej do niecoho poriadneho - u man fungoval wobenzym, aj ked je z tych drahsich ale fakt nan nedam dopustit.. urcite vyskusaj, uvidis ze sa oplati, ved zdravie je len jedno :)

jamicka

Janulienočka vyriešila si to nejako? Všetko ohľadne dávkovania si vieš nájsť v príbalovom letáku. Prípadne ak si nevieš pomôcť, že by si si nebola istá, tak ozaj nič nestratíš tým, že sa poradíš s lekárom o tom ako Wobenzym užívať, že v akom množstve, koľkokrát denne a po akú dlhú dobu;)

janulienocka2

Lenže ja by som rada vedela aj ako dávkovať lieky, ako dlho ich užívať a všetko okolo toho. Či je dobré, čo sa týka dávkovania poradiť sa s lekárom?

Darinik

janulienočka vysadiť lieky aj keď sa cítiš už dobre nie je najlepšie, pretože je potrebné sa preliečiť a lieky sú fajn aj na udržiavanie imunity, čiže aj ako prevencia, takže nad vysadením by som ja nejako neuvažovala :)

jamicka

Mišička to je logické. Predsa nemôžeš porovnávať lieky s nejakými výživovými doplnkami.

Je to sto a jedno. Lieky majú preukázateľné účinky. :)

Misicka 90

Ja mozem odporucit wobenzym. Je sice drahsi, ale naozaj mi pomohol, ked vsetky vyzivove doplnky zlyhali. Uzivam ho uz par mesiacov, ale tuto jesen som prezila zatial "v zdravi" a dufam, ze to takto bude pokracovat,

janulienocka2

Ty ako dlho lieky užívaš? Môžeš mi napísať?
Aj ako si ich dávkuješ? Beriem to teda na vedomie, myslela som, že možno dva mesiace alebo tak by na zotavenie stačili a lieky sa môžu vysadiť, som sa prerátala, čo?