Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

Gressa

pytala som sa na to lekarky ku ktorej chodime na kontroly a ta dovolila. Presne ako pises, ze aspon sa skor zotavi, tak mu ho davam a uvidime za aky cas bude stat na nohach ale snad to nebude dlho trvat :)

lamackasrdc

Jasné, cítim sa už veľmi dobre ani počasie už nejako nevnímam, že je škaredo vonku, keď sa cítim fit a dobre. Ok, tak to ešte vydržím so zvyšením dávkovaním a potom za nejaký týždeň dva si ho znížim ale stále zostanem pri užívaní aspoň ako prevenciu.

mala_sovicka

ešte na normálne dávkovanie neprechádzaj, ešte si nechaj zvýšené, daj telu čas na zotavenie :) je možné, že už sa cítiš o dosť lepšie, ale keby náhodou :)

stastna125

spytaj sa - aspon budes mat istotu. Toto by mu mohlo pomoct zotavit sa celkom rychlo a hlavne ak bude mat bolesti, tak toto mu ich bude aj tlmit, cize sa nebude musiet dopovat aj nejakymi tmiacimi tabletkami.

lamackasrdc mesiac ho uzivas? na tvojom mieste by som este mozno tyzden, dva vydrzala so zvysenymi davkami a potom ich znizila, nech ma cas sa organizmus pozviechat.

lamackasrdc

po akej dobe ste prešli zo zvýšeného dávkovania na normálne? Beriem wobenzym mesiac a už sa cítim fit, len neviem či ešte nie je skoro na to aby som ho začala brať v znížených dávkach, viete mi poradiť? :)

Janka8403

Ahojte :-) Na posilnenie imunity môžem odporučiť bylinnú zmes z bylín Tulsi a Kutki, môj manžel ju užíva proti alergii a postupne sa mu podarilo aj úplne vysadiť lieky ajurshop.sk :-)

patrici77

urcite je dobre sa o tom poradit ale myslim, ze by nemal mat dovod mu to zakazat. Pretoze uskodit mu nemoze, akurat tak mu moze pomoct.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oslabená imunita - Fórum - ZDRAVIE.sk