Chudnutie a veganstvo

Príspevok v téme: Chudnutie a veganstvo
imaginary

Ahojte, viac ako pol roka sa stravujem vegansky, dbam na prisun bielkovin rastlinneho povodu a celkovu pestrost stravy. Rada by som schudla, nakolko som v poslednych rokoch dost pribrala na vahe. Vaha mi zo zaciatku pomalicky systematicky klesala, ale neskor sa zastavila a teraz sa uz vobec nehybe - neklesa. Ma tu niekto skusenost s chudnutim s veganskou stravou? Resp. nejaky jedalnicek, blog.. Dakujem

le-le

vegánske potraviny by mali byť zdravé, niekto si myslí, že ked je rožky, alebo nej. veci - iba rastlinné je to ok, treba si vybrať - hlavne zeleninu, tuky s mierou, sú potrebné na spracovanie vitamínov, ale i správnu činnosť organizmu sladké obmedziť, nahradiť obilninami + zelenina.
veľa o vegánstve je:
www.elementyzdravia.sk

0anet0

Ahojte, ja sa stravujem vegansky sice len nieco cez dva tyzdne, kupila som si aj knizku stavam sa veganom, ale rada by som mala este viac informacii, co a ako.... existuje nejake slovenske forum alebo skupina??
Dakujem

mato6775

ja sa stravujem vegansky uz viac ako rok. To sa mi nezda ze si neschudla, vaha za tu dobu musi ist uz dole. Tak skus aj nejaky sport este. Bud mas vela tukov alebo vela sladkeho jes (napr. celealie su tiez sladke). Skus nejaky Bio spomalovac syntezy cukrov. Tento je dobry: vitalcity.sk