Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s holením...

Príspevok v téme: Problémy s holením...
Anezka

Ahojte, vie mi niekto poradiť, čo robiť pri problémoch s holením ? viem že takých tém tu už bolo milión, ale mam 19 rokov a keď sa oholím, kdekoľvek, na druhý deň môžem v podstate zase,lebo tak rýchlo mi to rastie :( ale problém je v tom, že keď som čerstvo oholená najmä na nohách, mám ich vyhádzané a vyzerá to hrozne, cez leto nosím len dlhé legíny lebo sa hanbím a vyskúšala som snáď už všetko možné, kúpila som si aj epilátor ale to nemá účinok, len to bolí a je to aj tak na nič :( a oholenie žiletkou mi doslova vydrží len pár hodín :( fakt neviem čo robiť a na laser žiaľ ešte peniaze dlho mať nebudem :( máte podobné skúsenosti a niečo vám pomohlo? poraďte mi prosím vás a ďakujem pekne za každú normálnu odpoveď :)

Anezka

no ja mám v sebe asi mužský hormón :D lebo ich mám veľmi tmavé a veľmi viditeľné, čo sa týka oblasti nôh a bikín, také že ruky a podobné záležitosti naštastie nie ale toto je katastrofa...takže u mňa to taký dlhý účinok asi mať nebude :-/

Fleur-de-lis

hej, je to individuálne. Priemer asi dva týždne. Záleží aj či máš chĺpky tmavé a veľmi viditeľné. Niekomu stačí aj raz za 3-4týždne.

Anezka

bude to zaujímavé, keď to budem prvýkrát skúšať :D ... a ako dlho to vydrží oholené, resp. bez chĺpkov ? viem že to je individuálne, ale bojím sa že mne to dlho nevydrží ani po depilácii mi to dlho nevydrží :-/

Fleur-de-lis

ja som si to varila už sama. S tým teplomerom je to o dosť ľahšie. Potom sa už len trafiť do správnych pomerov, aby to nebolo pritvrdé alebo pririedke. Rob si to prvé razy len z maličkej dávky, aby si zbytočne nevyhadzovala veľa ak sa to nepodarí.
A pri varení dávaj pozor, aby si si nespravila karamel. Takže pekne na nízkej teplote.
Dostatočnú dĺžku chĺpkov máš po holení rýchlo. Stačia 5 mm, u niekoho aj kratšie ak má jemné korienky.
Potom pri aplikácii hlavne potiahnuť fest rýchlo pri trhaní a držať pokožku napnutú druhou rukou.
Skús najprv na malom úseku, nie celé nohy a počkaj kým budú opäť rásť.
Mne zarastajú, ale pri ďalšej depilácii odstráni cukrová pasta aj tie zarastené :)

Anezka

tú cukrovú pastu som ešte neskúšala, ale včera som si pozrela viacero videí na domácu výrobu a použitie a vyzerá to byť celkom dobré, len sa trošku bojím, že to varenie mi nevyjde :D ale v blízkej dobe sa na to chystám, lenže to musím aj tak pár dní počkať aby chĺpky mali dostatočnú dlžku

Ivka 1

Anežka môj mail máš, viem Ti pomôcť - poradiť , ozvi sa až to uznáš za vhodné. Ja som toho už vyskúšala veľmi veľa a často krát je človek už z toho skúšania taký unavený, že to,čo by mu mohlo pomôcť nevyskúša.

Anezka

a s tým aloe vera to bude pravda, lebo pomaly už na každém obale je nápis aloe vera... my sme tak dááávnejšie mali doma také produkty aloe vera značky LR, neviem ako sa to presne volá celým názvom, ktoré vraj obsahovali až 83%, mamina ich predávala a boli fakt výborné aj sami sme ich používali, bol tam aj termo gél, ktorý bol užasný a kadejaké produkty, no bolo to pred veľa rokmi, čiže neviem či také niečo ešte je vôbec zohnať :-/

Anezka

áno, už teraz do budúcnosti určite laser plánujem, lenže žiaľ som študentka mam 19 rokov a takú čiastku peňazí ešte nenašetrím a o to horšie že človek nikdy dopredu nevie koľko presne na to bude potrebovať, lebo u každého je to individuálne :-/ takže to je ešte len vo hviezdach, zatiaľ si musím pomôcť ako sa len dá a to mi tiež veľmi nevychádza :D :(

Ivka 1

Produktov aloe je veľmi veľa, narastajú geometrickým radom - od nápojov , krémov , ponožiek, vankúšov, hygienických potrieb..... dôležité je, aby takéto doplnky výživy a potreby na osobnú starostlivosť o telo a pleť mali aj certifikát aloe potvrdený radou pre kvalitu aloe IASC (www.iasc.org)jedine tam je záruka,že produkty obsahujú také percento aloe ako deklarujú na obale svojich produktov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s holením... - Fórum - ZDRAVIE.sk