Pukanie v lopatke

Príspevok v téme: Pukanie v lopatke
katka_123

ahojte.
mozno sa najde niekto kto mi poradi nieco. priatelovi uz asi rok puka v lopatke, chodi od ortopeda ku dalsiemu. diagnoza je tato: odoslany pre bolesti l. lopatky, predtym epizoda strpnutia l. HK. obj - Th-L chrbtica bez ev. osov. dezaxacie, dynamiky limit. vo flexii, spinozyn nebolestive, lopatky symetricke, zaves. sval lopatky normokonfiguracie, trapezy symetricke, bez sval. spazmu. rtg vid. c-th chrbtica bez strukturalnych zmien. odp: cielena \"skola chrbta\", plavanie, myorelaxancia a analgetika. dg: myofascialny sy Th chrbtice s funkc. blokom, susp. radikular, drazdenie do oblasti l. lopatky

ale nic mu nepomaha. pukanie pocujeme vsetci, je to neprijemne a bolesti nemiznu. vysledky su vsak okay, nechapem ako vsak mozu byt ked sama pocujem a vidim ze to neni okay.
diky vopred za info

Simanaka

Prosim vas, ako prebiehala operácia čo vam robili mali ste po nej bolesti? .. Prišla som dnes s nemocnice po imfuziach a nič nezaberá. Hrozí operáxicia. :(

Simanaka

Prosim vas, ako prebiehala operácia čo vam robili mali ste po nej bolesti? .. Prišla som dnes s nemocnice po imfuziach a nič nezaberá. Hrozí operáxicia. :(

Simanak

Prosim vas, ako prebiehala operácia čo vam robili mali ste po nej bolesti? .. Prišla som dnes s nemocnice po imfuziach a nič nezaberá. Hrozí operáxicia. :(

Simanak

Prosim vas, ako prebiehala operácia čo vam robili mali ste po nej bolesti? .. Prišla som dnes s nemocnice po imfuziach a nič nezabera. Hrozi operacia. :(

Simanak

Prosim vas, ako prebiehala operácia čo vam robili mali ste po nej bolesti? .. Prišla som dnes s nemocnice po imfuziach a nič nezabera. Hrozi operacia. :(

Simanak

Prosim vas, ako prebiehala operácia čo vam robili mali ste po nej bolesti? .. Prišla som dnes s nemocnice po imfuziach a nič nezabera. Hrozi operacia. :(

pukoland

Ahoj, ja tiež trpím už asi rok rovnakým problémom. Praská mi v pravej lopatke a hrozne to bolí. Navštívil som už veľa lekárov a absolvoval rehabilitačné vyšetrenia, ale zbytočne. Lopatka vydáva pri pohybe zvuk ako keď lámete suché drevo, už na pravej strane nemôžem ani späť.
Prosím o radu, čo robiť.

scapula synd

Myslím že trpí diagnózou S názvom snapping scapula syndrome. Bola som už na to operovana A znova idem na ďalšiu operáciu .

Dominika236

Ahoj
Ja mám presne rovnaký problém, praská mi v oboch lopatkách, no výraznejšie je to v ľavej lopatke. Chodila som s tým všade kde sa len dalo, nikde mi nevedeli pomôcť, rentgény a všetky vyšetrenia boli negatívne. Až teraz som bola na operácii v ZA ,kde mi zistili, že moja lopatka mi odiera o rebrá a z toho vzniká to nepríjemné a bolestivé praskanie.