Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nerozumiem tomu - opuchol mi nos?

Príspevok v téme: Nerozumiem tomu - opuchol mi nos?
:( smutko

Ahojte,prosím potrebujem Vašu pomoc kedže je to fórum tak by ste mi mohli niekto poradiť..Znie to neuveriteľne ale všetko čo píšem myslím vážne a nerobim si srandu...
Už dva tyždne mam pocit že mi narastol( opuchol) nos..
Z jedného dňa na druhý som sa ráno zobudil... a všimol som si v zrkadle ze sa mi niečo na sebe nepozdáva po par dnoch som zistil ze mi ako naozaj narastol nos. je to možne? že mi narastie nos za jeden deň? mam s toho riadne depky...
neviem to ani definovať či narastol alebo opuchol....
ťažkosti nemám, ani bolesť.. ani problemy s dýchanim ani nadcha nič.. absolutne nič.. len sa mi to naozaj nepozdava. lekárke som sa s tym zdôveril povedala že to mozem mat narazene alebo vyrážku na nosovej sliznici alebo ze mam alergiu. ani jedno s toho si myslim ze nesúvisi s mojim problémom ak áno bol by som naozaj rád..:-( lebo už nevládzem..
hornu čast nosa mam v pohode ale ta dolna tam kde su nosné dierky/kridla/ a to miesto mam zväčšena a celkovo to vyzera hrozne:( prosim poradte mi niekto

:(smutko

Ubehli dva týždne :-( už pamätam si že v posilke pred 2 týždnami som si ho len trošku buchol... ale pochybujem zeby to s toho bolo všetko.. pred par dnami sa mi pri nosovej dierke na kraji spravila vyrazka ktora uz zmizla( tak som si myslel ze to bolo všetko tym zavinene) ale dnes zisťujem ze nie.. niekedy počas dna ked sa pozriem v akom stave je ten nos. tak vyzera ze je ok.. a potom o par hodin, uz zase sa mi zda ze sa zväčšil/opuchol/ ja neviem.. uz fakt. čo si mam o tom mysliet.. môze to byt alergia??? na niečo?

kek

Možno si si nos narazil počas spánku. Podľa mňa počkaj cca. týždeň a potom uvidíš, možno už potom nebudeš mať čo riešiť.
Prepáč tú iróniu...

96jozo96

.... nemam vo zvyku klamať a v dnešnej dobe, kto neklame?...
ne nebol som ani tam ani tam a prosím ťa seriozne potrebujem pomôcť. som z toho už zufaly

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nerozumiem tomu - opuchol mi nos? - Fórum - ZDRAVIE.sk