Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ so mnou už netrávi čas

Príspevok v téme: Priateľ so mnou už netrávi čas
charoit

Dobrý deň, prosím , zaujímal by ma váš názor na túto vec....ide o to, že kedysi som chodievala s priateľom cvičiť do posilky, trávili sme spolu volný čas, samozrejme, že chodieval von aj s kamarátmi, všetko bolo ok....teraz bývame už v spoločnom byte. Presvedčil jedného kamaráta aby začal cvičiť, tak sme chodievali traja a zrazu ma prestal volávať s nimi. Potom mi povedal, že on chce chodiť radšej s kamarátom ako so mnou (čo mi bolo trochu ľúto)a nezavolá ma ani keď ide sám, proste nechce aby som tam bola. A teraz vlastne už ani spoločný čas žiaden netrávime, cítim sa,že som uňho na poslednom mieste, na kamarátov a bratranca si čas vždy nájde a mňa berie tak, že však ma má doma. Ako ja viem, že ho nemôžem pripútavať k sebe a že každý potrebuje byť okrem partnera aj so svojimi kamarátmi a tráviť s nimi čas,,,ale trápi ma, že je je náš vzťah v takomto stave, aj som mu to povedala, pohádali sme sa kvôli tomu viackrát, ale je to furt rovnako.....čo si o tom myslite ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.