Priateľ so mnou netrávi čas

Príspevok v téme: Priateľ so mnou netrávi čas
charoit

Dobrý deň, prosím , zaujímal by ma váš názor na túto vec....ide o to, že kedysi som chodievala s priateľom cvičiť do posilky, trávili sme spolu volný čas, samozrejme, že chodieval von aj s kamarátmi, všetko bolo ok....teraz bývame už v spoločnom byte. Presvedčil jedného kamaráta aby začal cvičiť, tak sme chodievali traja a zrazu ma prestal volávať s nimi. Potom mi povedal, že on chce chodiť radšej s kamarátom ako so mnou (čo mi bolo trochu ľúto)a nezavolá ma ani keď ide sám, proste nechce aby som tam bola. A teraz vlastne už ani spoločný čas žiaden netrávime, cítim sa,že som uňho na poslednom mieste, na kamarátov a bratranca si čas vždy nájde a mňa berie tak, že však ma má doma. Ako ja viem, že ho nemôžem pripútavať k sebe a že každý potrebuje byť okrem partnera aj so svojimi kamarátmi a tráviť s nimi čas,,,ale trápi ma, že je je náš vzťah v takomto stave, aj som mu to povedala, pohádali sme sa kvôli tomu viackrát, ale je to furt rovnako.....čo si o tom myslite ?

Lulu2011

tak ako pise wreck, sama seba sa opýtaj, co ti ten vztah vlastne dava, zena ma citit, ze je milovana, obletovana

tereza115

Vztah je o komunikacii, ak to nejde 1x, 2x...kaslat na to, lepsie to uz nebude. Nie je horsi vo vztahu taky partner, ktory si je tym druhym isty.

wreck

ja len valim oci co vy ste, devy, ochotne tym svojim chlapom tolerovat a este ich nazyvat svojimi priatelmi. 8O

co bude o 10 rokov? a o 20?