Nevyznam sa v nom

Príspevok v téme: Nevyznam sa v nom
tereza115

Ahojte, mam taky mensiu dilemu a chcela by som pocut aj nazor inych. Pred cca 2 rokmi som nastupila na vysoku skolu kde som spoznala super chalan, chodili sme na obedy, na diskoteky, doverovali sme si, travili sme spolu vsetok volny cas, boli sme fakt kamarati, povedali sme si o sebe vsetko ( vztahy, zeny, chlapi,...) Spali sme spolu 1x po piatich mesiacoch neustale stretavania no potom som si nasla partnera. S nim sme nejako ukoncili kontakt, obcas sme si napisali co je nove parkrat sme zasli na kavu, vyzeral stastny tak ako ja a ked som sa s priatelom rozisla zacali sme opat udrziavat kontakt. Bolo mi velakrat cudne ako hovori o inych zenach ale nikdy sa ma to nijak nedotklo len ma to ani nezaujimalo. Zacali sme opat neustaly kontakt - sms, kavicky, obedy, pozeranie filmov, diskoteky, sex...Boli dni ked sme sa jeden druhemu neozvali, boli dni, kedy sme spolu boli 15-16 hodin, spavali sme vedla seba, objimali sa, smiali boli sme fakt ako vyborni kamarati - bez hadok a ziarlivostnych scen. Az posledny mesiac zacal byt cudny......Pytat sa kto mi volal, s kym som, ci pojdeme na dovolenku ( o minutu na to povedal, ze by sme to tam spolu tyzden nevydrzali ) ze cez prazdniny bude chodit za mnou lebo som z ineho mesta, vzdy mi prizvukuje ako ma ma rad, ze neziarlim, nerobim mu cirkus, ako si super rozumieme..a potom obcas trepne ako boli s chalanmi vecer von a balili zenske...Ja neviem ci chce vo mne vyvolat ziarlivost, alebo o co mu ide ale velmi dobre vie ze z mojej strany to je cisto kamaratske a nemam dovod robit sceny a ziarlit lebo mne to je fakt uplne jedno - zalezi mi na nom, vzdy mu pomozem, rada s nim travim cas ale nijak by sa ma nedotklo keby si nasiel partnerku len jeho spravanie si neviem nijak vysvetlit raz hovori o nas ako o kamaratoch, inokedy o tom, ze ocakaval ze sme uz niekde inde, potom hovori zase o tom ako je so mnou stastny, potom o inych zenach....Ja neviem ci nevie co chce, alebo nieco odo mna ocakava, ako sa mam teda spravat ja..Velakrat som sa ho opytala ci mame vyjasnene pozicie a on ze ano, ze sme kamarati, potom pol dna sranduje ze my dvaja by sme spolu nikdy nemohli byt...No uplny misung.....Co si o tom myslite ? Minule ma pozval na oslavu jeho rodiny, potom mi o tom uz nic nehovoril, potom povedal ci nechcem ist k nim domov, potom o tom uz zase nehovoril...potom hovori o tom ako mu rychlo skoncili vztahy, inokedy o tom ako po nom idu zeny a bol v minulosti hrozny...mne to uz pride ako cisty vymysel a snazenie sa zo seba urobit nieco, co nie je..pretoze vo vnutri je fakt uzasny, mily, dobrosrdecny, rozumieme si dokonale..ale tieto vykyvy mi nedavaju hlavu ani patu .

Žužova

wau neverím že existuje takato žena..nenamotaná,ktorá ma uplne jasno v tom čo chce a normálne si uuživa kamaratstvo s výhodami bez zbytočnýc opletačiek a somarín... paráda . vyzerá to na situáciu kedy sa chlapec namotal a žena nie.. obrátené pozície :) Neviem skus mu to vysvetlit skuste si to vyjasnit ,spýtaj sa ho uprimne nech ti povie čo citi a ako vidi buducnost..my donho nevidíme... ale poddla mna očakava že z toho bude čosi viac