Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bojím sa zubárov

Príspevok v téme: Bojím sa zubárov
Bojazlivosť

Dobrý deň. Chcem sa spýtať. Mám jeden problém, že sa bojím zubárov. Dá sa mi nejako pomôcť ?
Nebojím sa fakt ničoho už ma aj rezali u chirurga, nevadí mi žiadna bolesť, pretrpel som si už moc toho. Ale na zuby som hrozne citlivý. U zubára som nebol asi už 4-5 rokov inak som chodil keď som bol malý ale to z veľkým strachom. Dá sa mi nejako pomôcť ? Ďakujem.

redka

Moja zubarka odo mna dostala poruke ked mi vrtala zub,,,, co ti poviem :D zdrbala ma ako male dieta a doporucila mi nabuduce dat si pred navstevou lexaurin :D

alex742

čím častejšie tam budeš chodiť, tým menej strachu budeš postupne pocitovať. Treba to prekonať, bolesti sa už vôbec nemusíš báť, skoro každý zubár dá na požiadanie anestézu. Ak ti anestéza nezabrala bola pichnutá zle. Neodkladaj to lebo nielenže vytrpíš ale aj zaplatíš oveľa viac.

Bojazlivosť

Práve že keď som bol ešte malý a chodiľ som k nemu dostal som aj 2 injekcije tie mi nevadili (pre mňa príjemná bolesť). No išlo o to že aj po dvoch injekciach som cítil všetko...

joro

No nie je to nič príjemné ale skús pred každym zakrokom požiadať o injekciu, alebo mysli na niečo pekné tiež som mal strach a vždy až po zákroku mi došlo zle a po nejakom čase to prešlo same

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bojím sa zubárov - Fórum - ZDRAVIE.sk