Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poďte so mnou! 14.6.2014 - 14.7.2014

Príspevok v téme: Poďte so mnou! 14.6.2014 - 14.7.2014
TheVicks

Ahojte! Hľadám parťáčky na chudnutie. Za mesiac chcem dať zo seba maximum a idem na to skutočne tvrdo. Aby sme sa motivovali chcela by som nejaké parťáčky. Toto je len dieta na určité obdobie pretože takto sa stravovať celý život určite nedá ako vieme. Ide o to, že prvý týžden sa bude jedálniček skladať čisto z ovocia a zeleniny. Bude to taký štartovací detox! Ďalšie 3 týždne zo bude lahké zdravé stravovanie. Poďte so mnou! :)

J€ja

Ahoj TheVicks. Naopak, ja si myslím, že na to ideš správne. Týždeň ovocia, či zeleniny Ti krásne prečistí črevá. Aj pečeň sa Ti poďakuje. Nie je to dlho, nič neriskuješ. Ak si ešte pred 30-tkou, hneď to uvidíš na svojej pleti. Nedaj sa odradiť. Dôležité je pridať veľa pohybu (ak ho nemáš, lebo to nepiíšeš). Ak potom prejdeš na ľahkú stravu, ako si uviedla, určite aj schudneš. Je to mesačné chudnutie, asi od toho neočakávaš dať dole 20 kg, len schudnutie \\\"do plaviek\\\". Ja som vždy v lete na ľahšej strave, nechutí mi jesť ťažké jedlá, keď je horúco a často mám aj ovocné, či zeleninové dni. Keď som bola mladšia, niekedy trvali aj týžden. V lete sa viac hýbem. Vždy zhodím niekoľko kíl, aj keď nechcem. Keď som chcela, bolo to aj 10. Je na tebe, či si to potom budeš chcieť udržať, alebo sa začneš napchávať.
:)
Rýchle schudnutie na začiatku je aj veľká motivácia pre tých, čo potrebujú zhodiť viac. Takže sa nenechaj odradiť nikým, mysli pozitívne a ver si. Všetko je v hlave. Negatívne príspevky ani nečítaj, odoberajú veľa energie a môžu ti vziať aj chuť pustiť sa do chudnutia.
Asi si tu nehľadala rady, akú diétu držať, alebo čo robiť pre svoje telo. Možno to máš dávno lepšie premyslené, hľadáš len parťáčky na toto chudnutie.
:)
Tak ti držím palce, aby sa ti baby ozvali. Alebo zájdi do posilky, určite nejaké nájdeš.

odpovedam

Ach jaj. Preco ti nie je motivaciou zmena zivotneho stylu, ale mesacna dieta? Akonahle hladas skratky, telo ti to skor ci neskor vrati. Vyvazene a zdravo sa stravovat da, ja som toho dokazom. Tvrdo na to nechod, ak nechces, aby ti zlyhali oblicky alebo ak nechces glykemicky sok. Takze ziadna taka hlupost ako jest len ovocie a zeleninu. na to bud prechadzaj postupne alebo to vobec nerob, pretoze po prve - ovocie je samy sacharid a po druhe - bez tukov sa ti vitaminy nevstrebu. Je to jednoducho hlupost.

Co sa tyka detoxu, tak je to medicinsky pojem zneuzity bulvarom a dietnym priemyslom. Detox je na zbavenie sa toxinov a robi sa to dialyzou, nie stravou. telo ma na detox vlastne mechanizmy a v pripade vazneho ohrozenia zdravia sa detoxikuje v nemocnici. Takze, nastuduj si radsej nieco predtym nez sa do toho pustis a ublizis si.

Radsej sa fakt daj na zdravy celozivotny styl stravovania, pohybu a psychohygieny ;-). Pretoze po webe koluje kopec hluposti ohladom diet a stravovania. keby nieco z toho fungovalo, nebolo by ich tolko, ze? ;-)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poďte so mnou! 14.6.2014 - 14.7.2014 - Fórum - ZDRAVIE.sk