Mam vynechat BB ale bojim sa

Príspevok v téme: Mam vynechat BB ale bojim sa
lh95

bol som u karidologa srdce mam v poriadku zdrave len mam nepirmeranu sinusou tachykardiu a sem tam mi kolise tlak ale posledny pol rok je to v norme a mam uz vysdit beta-blokator kardioselektivny s vazodilatačnymi učinkami(nebilet)ale bojim saa ze počas dna to začne ,,rozbiehat,, ze to srdiečko dostane zase preskok a bude byt jak sialene a s toho bude aj ten vysoky tlak aj vsetko :( ...poradte ake ma niekto skusenosti ci sa bat ci nie mam 19 rokov

oui..

bol si u lekara, tak sa pre boha nepytaj na internete, myslis, ze my Ta tu dokazeme diagnostikovat? ked sa takto sledujes, tak by som takmer s istotou ocakavala, ze sa nieco podobne udeje, uz len preto, ze mas uzkozt a z uzkosti tachykardia vznika, pri nej automaticky tlak stupa. a hlavne, nic sa nestane, ked to vyskusas, je uplne normalne, ze pokial sa po vysadeni alebo znizeni davky problemy vratia, liecba sa opat zintenzivni, to ale konzultuj s lekarom. sustreduj sa radsej na to, ze mozes zit bez pirul, ako na zbytocne obavy

odpovedam

No to je neprijemne, ked mas taketo pocity, ale skus sa nejako motivovat tym, ze budes jednoducho rad, ze mas sancu zit bez tychto liekov. Vyskusaj si to a maj pri sebe niekoho blizkeho. Strach robi svoje, no sustred sa na to, co ti to moze priniest ;-) drzim palce