Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ten pocit...

Príspevok v téme: Ten pocit...
sama

...ked clovek s ktorym ste boli 4 roky mysleli ste si, ze vas nadovsetko miluje, mate krasny vztah, skvele si rozumiete, ste si zaroven najlepsimi priatelmi a nakoniec sa rozijdete s tym, ze si poviete ostanete kamarati... on si po par mesiacoch najde inu vy sa trapite no chcete ostat aspon kamaratka a on sa vam ani len neozve....citite, ze uz mu na vas ani len trocha nezalezi .....ako sa s tym vyrovnat? pytam sa miloval ma vobec? :(

Maoam

je to blby a velmi bolestivy pocit, ale realita je taka, tak ju tak treba aj brat...

on ma NOVY zivot, je to par mesiacov ako pises, ma teda pravo na novy zivot a aj na novy vztah

nejestvuje tabulka, schema, podla ktorej by si urcila, po akej dobe si tvoj ex smie alebo nesmie najst novu priatelku ...

kazdy sa s rozchodom vyrovnava inak, niekto potrebuje byt dva roky alebo aj dlhsie sam, niekto ma hned alebo o par mesiacov novy vztah

to neznamena, ze na teba nespomina v dobrom

ale vas vztah patri MINULOSTI

zmierit sa s tym, je tazke, ak si do toho investovala vela zo seba, vela lasky, je to bolestive, skus zacat zit svoj zivot nejak nanovo, mozno nieco nove skusit, hocico, nejaku zmenu hlavne

a venovat sa SEBE

neboj, preboli, len to chce CAS

este je to priskoro

Fleur-de-lis

ja osobne by som nespájala to, že sa mi ex neozýva s tým, že ma nemiloval alebo mu na mne nezáleží. Ja to vnímam tak, že po rozchode by mali dvaja ostať za dobré, ale nejak cielene pokračovať v kamarátskom vzťahu mi tam nepasuje. Takže podľa mňa je to normálne a prirodzené, že sa ten kontakt stane viac menej náhodným.
Ak ostanete priatelia okay, ale ak nie, tak je to proste prirodzené plynutie života. Predsa len to priateľstvo medzi vami by bolo iné, keď ste spolu tak dlho chodili. Možno je lepšie spraviť za tým čiaru a neťahať takéto priateľstvo potom do ďalších vzťahov. Myslite na seba v dobrom a to podľa mňa úplne stačí.

A príde mi, že ty si ten koniec ešte neprijala.
Vieš, ja sa na také veci dívam tak, že sa teším z toho, že mám niekoho rada, snažím sa nežistne mu priať dobro a tešiť sa z jeho radosti. To je nesebecká láska, ktorej sa chcem celý život učiť vo všetkých vzťahoch.

Že cítiš sklamanie a že ti chýba je normálne. Kľudne nechaj tie pocity vyjsť na povrch, ale neostaň v nich. Proste láska je dar, je to radostná vec. Nečakajme nič naspäť, tak budeme slobodní :)

Začni premýšľať nad tým, čo robiť so svojim časom, čo ťa baví, čo chceš zakúsiť. Užívaj si tie radosti a venuj sa tým veciam, na ktoré vo vzťahu nie je toľko priestoru.
Buď vďačná za krásny čas, ktorý ste spolu prežili a teš sa na niečo nové. Keď sa jedny dvere zatvoria, vždy sa otvoria ďalšie. Neprehliadni ich :)

ollla

Ahoj. Ja som teraz tiež po rozchode, tiež to bol dlhý vzťah.
Keď bol s tebou tak dlho, musel ťa mať rád. Hlavne sa tým nezaoberaj či mu chýbaš, či nie, koniec koncov je to jedno. Keď sa s tebou rozišiel mal na to dôvod. Tým, že sa budeš tápiť nič nezmeníš, ver mi. Povedz si, že to tak malo byť.

A ako sa s tým vyrovnať..najlepšie je sa s tým zmieriť, že už nebudete spolu. Mne to pomohlo najviac. Nemať zbytočné nádeje, nesnívať, že raz sa stretnete, zbytočne nespomínať na to pekné. Ak si spomenieš, usmej sa. Ale zbytočne sa v tom nevyžívaj. Mne to najviac pomáha. A hlavne nájdi si nejakú činnosť, ktorá ti dovolí aspoň na niekoľko sekúnd zmeniť myšlienky. časom to bude fajn, neboj :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ten pocit... - Fórum - ZDRAVIE.sk