Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solárium

Príspevok v téme: Solárium
michalidesqa

Dobry den,sledujem sa uz dlhsiu dobu co chodim do solaria a mam pocit, ze mna uz neopaluje. Mam 25 rokov, do solaria som zacala chodit v aguste 2012 nechodila som casto, ale vzdy ked som sla, tak do 3-4 hodin som bola riadne cervena hlavne v tvari a uplne mi horela..takto to bolo stale. Teraz naposledy sa mi to stalo niekedy vo februari alebo v marci to som bola naposledy v solariu a cervena v tvari som bola aj na druhy den. Odvtedy som bola v solariu az koncom maja, do vcerajsieho dna som bola v solariu 3x a ani raz som nebola cervena. Nie zeby som nebola spokojna, len sa bojim, ze ma ani tak nechyta. Stale pouzivam rovnaku kozmetiku do solaria a ziadne zmeny nenastali, ktorym by som to mala pripisat. dakujem Vam za Vasu radu

Delinda

Ja chodim uz asi cca mesiac do solarka a tiez nescerveniem, a aj tam na opali :) nemusi hned byt kazdy cerveny :) a ja mam taky problem ze od pol pasa hore som pekne hneda, a nohy mam biele :/ a teraz som spozorovala ze sa mi spravili flaky na nohach :(

DianaDavidov

Som romka (cigánka ľudovo povedané)
a chcela by som vyskúšať solarium ? poradite mi či sa mi to oplatí ? Alebo to s mojov pokoškov nič nespraví ?

Parlamentka

Nemusí to byť trubicami, ale tvojou pokožkou. Bunková obnova je zložitý proces a na poškodenie spôsobené UV sa nedokáže brániť sústavne. Ak však nevytvára ochranu = opálenie, UV devastuje aj hlbšie buky... Takže veľký pozor na to!!! Stiahni si eKnihu "Ako sa správne opaľovať..." a prečítaj si o zdravom opaľovaní viac. POškodenie spôsobené UV žiarením je nevratné, takže neriskuj...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solárium - Fórum - ZDRAVIE.sk