Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to uz koniec?

Príspevok v téme: Je to uz koniec?
kollinka

stretavali sme sa 10 mesiacov..zozaciatku sme sa dohodli ze budeme len kamarati s vyhodami a nikto z nas nic viac nechce..aj ked malo ist len o sex tak mi povedal ze on ked niekoho ma, tak nehlada nic ine a ze nemusim sa bat ze by kade tade chodil za inymi...a tak aj bolo.. a nebolo to len o sexe praveze, zacali sme si rozumiet viac, vkuse sme si od rana do vecera pisali, stretavali sme sa skoro kazdy den, vsade sme spolu chodili, no uplne to vyzeralo ako normalny vztah, sex bol, bozkavanie, cize mal ku mne vztah, dokonca som ho niekedy podpichovala ze sak toto vyzera ako normalne chodenie nieje to vobec o sexe a on ze mam pravdu ale aj tak to tak nechce nazyvat a chce byt volny...
ja ze ok, ked som sa tak chcela spravat a viackrat som chcela niekam ist s kamosmi tak mi povedal ze strasne ziarli a ze to neprekusne ze aby som nesla a tak ..a tu som uz videla ze mu na mne zalezi ze chce byt somnou, ani on nikam nechodil, vlastne nikde by problem ani nebol ja stale som vedela kde je kam ide a urcite sa s nikym okrem mna nestretaval a ked aj siel tak siel nachvilku s kamaratom alebo tak a potom ked nieco popili mi volal ze ma lubi
ja som sa toho najprv troska zlakla lebo on bol ten co to nechcel nechat zajst dalej ale nechala som to tak. trvalo to takto dlho, vsetko bolo fajn, stale spolu, len sem tam neake hadky zo ziarlivosti :D..
az raz som prespala u neho a tiez trochu pod vplyvom vinka som mu povedala ze ho lubim a on mi povedal ze on mna tiez, ale odvtedy sa to pokaslalo. no najskor par dni to bolo fajn este mi pripadalo ze bol akoby rad ze som to povedala stale ma niekam volal von, na vylety, spraval sa ku mne stale ako k princeznej, ale hadali sme sa trocha koli tomu ze som nemala cas na nic ine..ked som mu chvilku neodpisovala uz bol nervozny co robim, preco mu neodpisujem a ked chcel niekam ist a ja som nechcela tak zas sme sa len hadali...Ale to nie ze by som nechcela ale chcela som mat cas aj doma si porobit, na seba som skoro vobec cas nenasla, vlastne som prisla z prace a hned chcel aby sme niekam sli a ked som chcela trochu cas tak sa nastval, ked som mala ist na rodinnu oslavu alebo s kamoskami, tak mu vadilo preco tam idem a tak.. A taketo debilinky az sme sa raz pohadali tak ze sa mi neozval par dni, ani mi neodpisoval a ked aj odpisal, tak sa choval ku mne ako k cudzej a potom mi povedal ze je to ako na zaciatku, ze on je slobodny clovek bude chodit kam chce s kym chce, aj s babami a ja mam spravit to iste nikdy sme ziadny vztah nemali ani nebudeme lebo ma nelubi, to ze mi to parkrat povedal tak to vraj bolo len ked bol napity.. ale pritom aj normalne mi vzdy hovoril ako ma ma strasne rad, zahrnal ma do svojich rozhodnuti,nevadilo by mu vyskusat dokonca aj byvat somnou,ze by sa na vsetkych vykaslal koli mne kludne, aj na to co ma rad, proste to vyzeralo akoby ma mal naozaj viac nez len rad ako kamaratku a aj mi to povedal, neklamal mi nikdy :( preto mi je teraz tak smutno strasne, neviem preco zrazu chce byt takto, uz si ani skoro nepiseme asi aby som si nic nenahovarala a videla ze to mysli vazne...teraz on si beha po vonku s barskym tak ako chcel ako slobodny clovek a ja som doma a revem stale a nechapem.uz som sa s tym aj zmierovala ze je koniec a zrazu mi pisal ze on chce byt v kontakte a ze ma ma rad, aj sme sa stretli ale nemam viac nic cakat ze mi nechce ublizit preto nic viac nechce..:(a mam ze on ma svoje sposoby ako sa s tym vyrovnat...ale vyrovnat s cim? ved ak ma uz nechce predsa sa nema s cim vyrovnavat nie? a ak chce preco nespravi nieco, on je strasne citovy clovek a viem ze koli hadkam by mozno aj obetoval vztah ak mal pocit ze by to nefungovalo a len by sme sa hadali..mozno preto ja neviem je mi strasne smutno neviem ci mam bojovat alebo by to bola len strata casu..

kollinka

na jednej strane to boli veci ktore mi vadili to hej, ale na druhej strane mi s nim bolo skvelo..aj si vravim ze kaslem na neho nebudem premyslat nad nim bude mi fajn zablokujem vsetky myslienky, sustredim sa len na seba, aj to chvilu funguje a potom mi nahodou napise a som tam kde som bola..
ja mam este tendenciu si domyslat takze ak ho nevidim na nete uz premyslam kde asi je alebo s kym a toto je najviac co ma trapi ze co robi...a tym si zas len ublizujem takymi myslienkami..

Agnes998

Ak chcel kamaratstvo s vyhodami nemal pravo byt ziarlivy, on chce svoju slobodu a volnost ale tu tvoju ti chcel celu zobrat. Aby si nemala pravo ani stretavat sa s rodinou, kamaratkami, ani si doma upratat ci po praci oddychnut, tak nehnevaj sa ale bud rada ze to skoncilo.

Suffer

Vztah v ktorom bol prve sex az tak cit, dnesne trendy su chore. Kamaratstvo s vyhodami to len cloveka moze napadnut povrchnost, skazenost, falosnost.

kollinka

dakujem baby moc, mate pravdu, je ziarlivy a preto sme sa velakrat aj hadali a takisto preto ze som si nechcela nechat skakat po hlave ..ale takisto som ani nechcela onho prist a tak som radsej ustupila..on by radsej o mna prisiel akoby mal ustupit..
ale ja som ziarliva tiez a ked som sa ho pytala teraz ked sme od seba ze ci by mu vadilo keby idem s niekym narande povedal ze vadilo ale presvedci sa ze nie lebo on to tak chcel tak a mam pravo ist...ach jaj :/
a presne aj ja sa snazim samu seba presviedcat o tom ze by to aj tak asi zle dopadlo, ze je to takto lepsie, ze sa sustredim na seba a to co ja chcem, mozno som bola pre neho malo priebojna a sebavedoma lebo on je a vie co chce...a ja stale zijem s rodicmi a neviem co chcem uz som dlhe roky v praci ktora ma nebavi a aj tak som stale tam..a tak mozno ani on nevedel kam by to malo smerovat ked ja neviem nic...
velakrat mi vycital ze mam byt viac sebec a robit co ja chcem a nie stale brat ohlad na inych a inym sa prisposobovat a to ja velakrat robim...ale to by bolo na dlhu temu, tam toho medzi nami bolo hrozne vela toho a toto je len zlomok co som napisala...kazdopadne dakujem za akekolvek nazory

megytribulova

nikdy nevies ci uz je definytivny koniec jednoducho kazdy potrebuje cas ale jedna vec ktoru som sa pri muzoch naucila je ta ze si nevazia zeny ktore si nechaju skakat po hlave a necenia si sami seba prave naopak tie co si seba vazia maju chut stale dobijat....podla mna si urobila chybu v tom ze si ho nechala rozhodovat o vasom vstahu sameho proste si respektovala jeho rozhodnutie ja osobne mam s takymi to typmi chlapcou skusenosti a uprimne ak by si s nim dlhodobo udrziavala takyto vstah ktori nieje v rovnovahe jediny kto by sa trapil by si bola ty sama ci to s tebou mysli vazne ci vobec ma naplane s tebou osatat a este aj po svadbe by ta take hluposti napadali . a v tom ze si nemala cas na seba a chcel aby vsetko bolo po jeho je jasne ze si si nic nepesadzovala a clovek ktori ta ma skutocne rad si na tvoje chyby zvikne ved nik nieje dokonaly a vrati sa k tebe ...vsetko chce cas ...ber to teraz ako pozitivum a porozmislaj nad sebou co chces v zivote dosiahnut aky chces prezit zivot co chces zmenit ...

Fleur-de-lis

niektorí ľudia si radi dobrovoľne komplikujú život ako vidím.
No takýto vzťah bol tvoje rozhodnutie a musela si počítať s tým, že sa niečo také môže stať. Ak nie, tak si dosť naivná.
Čo teraz? No očividne je neskutočne žiarlivý, veď to nie je normálne, aby mal problém s tým ak chceš byť s rodinou, priateľmi alebo si spraviť niečo svoje. Takáto žiarlivosť by váš vzťah tak či tak rozbila. Rozbije každý vzťah.
Ten chalan je veľmi neistý a nevie čo chce. Neviem koľko má rokov, ale vyspelý teda nie je. Opäť, je to tvoje rozhodnutie ak chceš vzťah s takým človekom, ale uvedom si, že tým hovoríš áno aj problémom ktoré budú a nebude ich málo.
Rozhoduješ sa len na základe súčasných citov, emócií a potrieb (telesných a podobne), môžeš rátať s tým, že to dopadne zle. Rozhoduješ sa múdro, budeš za to vďačná aj keď to niekedy chvíľu bolí. No to druhé bolí viac, len neskôr a dlhšie.
Ja by som osobne bola rada, že takýto popletený nevyspelý vzťah sa ukončil.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.