Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako k prvemu bozku s kamaratkou?

Príspevok v téme: Ako k prvemu bozku s kamaratkou?
axolotl

Zdravim ...

Poprosil by som Vás o radu.
Uz nejaký čas sa mi páči moja kamaratka.
Pozname sa uz dlhsie.
Stretavame sa dost casto sice niekedy sa stane,že dlhšie sa nevidime,rozumieme si velmi dobre a mame veľa spolocneho.Bohužial stale je to na tej rovine kamarátstva.
Samozrejme snazim sa ,aby to nebolo take,ze som jej poskok a pribehnem hneď keď zavolá avsak zo zaciatku som taký bol a to bola chyba no.
Aj mi rozpráva akých mala chalanov kde kazdy jeden ju nejak okaslal a aka je uz s toho nestastna. Samozrejme rozprávala niekedy aj ,že uz by som sa mal oženiť alebo ,že si urcite raz nejakú najdem.Sice to bolo vtedy ked som za nou behal ako chvostik.
V poslednej dobre uz k nej pocitujem ozaj hlboke city
,ktore tazko skryvam a po dalsom stretnuti mi je len horsie a horsie.
Ano boli momenty kedy som mal na male nieco spravit.
Stale ma zožiera ,že jej neviem dat pusu.Neviem ako na to,aby to vyslo. Samozrejme,ze je sanca ,že sa aj po bozku neudeje nic,ale potrebujem radu ako na ten bozk. Slovami jej city vyjadrit nechcem kedže to by malo skor opacnu reakciu ako ocakavam.
Rozmyslal som,ze v nejakej vhodnej situacii kedy to bude dobre ju tak z nicoho nic pobozkam. Pripadne ak ste mnali rovnake skusenosti ako ja poradte mi ako dalej,lebo takto sa budem este trapit bohvie ako dlho.

Ani sám neviem coho sa bojim.Za každu radu vopred Dakujem.

lh95

zober ju dakde do parku aelbo niekam saprejst sadnite si ropzravajte ssa pozeraj sa nanu a pobozkaj ju. Bud alebo :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako k prvemu bozku s kamaratkou? - Fórum - ZDRAVIE.sk